BOB| 

Paweł Kukiz został dziadkiem. Teraz podzielił się radosną nowiną

38

Kilka dni temu Paweł Kukiz został szczęśliwym dziadkiem. Teraz z wielką dumą opowiada o wnuczku i nie ukrywa, że już szaleje na jego punkcie.

Paweł Kukiz został dziadkiem. Teraz podzielił się radosną nowiną
Paweł Kukiz został szczęśliwym dziadkiem (AKPA)

Paweł Kukiz na co dzień jest pochłonięty polityką, ale ostatnio praca musiała zejść na dalszy plan. Kilka dni temu okazało się, że został dziadkiem. Radosną nowiną pochwalił się w portalach społecznościowych.

- Zostałem dziadkiem!!! Chłopczyk, 10/10, 3200! Niech Wam dobry Bóg błogosławi Wnusiu, Juleczko, Marcinku! - pisał muzyk na Twitterze.

Paweł Kukiz o narodzinach wnuczka

Chłopca urodziła najstarsza z jego trzech córek. Julia Kukiz długo ukrywała informację o ciąży przed mediami. Okazuje się, że jej ojciec oszalał ze szczęścia i już planuje dla niego atrakcje, gdy dorośnie.

- Jaki on jest śliczny, taki kochany! Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek. (...) Aż trudno mi to uczucie określić, koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość z nowych narodzin. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację - to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite, duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem - komentuje Kukiz w "Fakcie".

Szczęśliwy dziadek jeszcze nie miał okazji, aby zobaczyć wnuczka na żywo. Widział go jedynie na zdjęciach i filmie. Czeka go zatem kolejne wielkie przeżycie.

Zobacz także: Kukiz układa się z Kaczyńskim. Poseł ujawnił szczegóły rozmów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić