Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Piotr Galiński nagle zniknął. Co dziś robi dawna gwiazda TVN?

3
Podziel się

Piotr Galiński był jurorem "Tańca z Gwizdami" i osobowością stacji TVN. Nagle zrezygnował z życia publicznego. Co dziś robi ex-celebryta?

Piotr Galiński nagle zniknął. Co dziś robi dawna gwiazda TVN?
Piotr Galiński był jurorem "Tańca z Gwiazdami". (AKPA, AKPA)
bEKkBdWt

Piotr Galiński, znany choreograf, był jurorem "Tańca z Gwiazdami". Doświadczony w tańcu, często dość surowo oceniał zawodników i nie bał się ostrego języka. Mimo wszystko przez wiele lat był jedną z twarzy TVN, do czasu aż całkowicie zniknął z życia publicznego. Dziennikarzom "Be Slow" powiedział, dlaczego podjął taką decyzję.

Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu. Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam - wyznał na łamach "Be Slow".
bEKkBdWv

Piotr Galiński przyznał także w rozmowie, że medialne życie niesie za sobą też te mniej miłe doświadczenia. Dlatego decyzji o powrocie do "normalnego" życia nie żałuje.

Trafiłem do programu z pewnym bagażem doświadczeń na plecach. Posiadałem już spory dorobek choreograficzny. Trenowałem zespoły, które jako jedne z pierwszych w historii Polski zdobywały mistrzostwa świata. Na początku programu, ta nagonka medialna, żeby się dowiedzieć, kto to jest Galiński, ile on ma dzieci, czy ślubne, czy nie… to była masakra. A potem wypisywali, że Galiński brzydko mówi do tancerzy - powiedział dla "Be Slow".

Co dziś robi Piotr Galiński? Choreograf zaszył się na Mazurach. Tam wciąż uczy tańca, układa choreografie i rozwija swoje inne pasje, min. gotowanie.

bEKkBdWB
Zobacz także: "Mam Talent": Seria czerwonych przycisków podczas muzycznego przeglądu talentów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkBdWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Zero+
4 tyg. temu
a kto to jest te Mucek
Anka
4 tyg. temu
Super decyzja . Szczecie mieć taki rozum
Podobny
4 tyg. temu
On czasem nie reklamuje marketu Leroy coś tam coś tam?
bEKkBdWX
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić