Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Policjanci nie darowali Wiśniewskiemu. Na mandacie się nie skończyło

615

Michał Wiśniewski jest od pewnego czasu niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Często pokazuje tam urywki życia prywatnego, a czasem... zawodowego. Jako znany muzyk, często bierze udział w akcjach charytatywnych. Ostatnio - "Wiśnia dzieciom". Niestety, podczas kolejnego dnia akcji, artysta zaliczył spotkanie z policją.

Policjanci nie darowali Wiśniewskiemu. Na mandacie się nie skończyło
Wiśniewski dostał mandat. Miał wytłumaczenie (Instagram)

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Jego mama walczyła z chorobą alkoholową, a on sam wychowywał się w domach dziecka.

Dziś sam jest ojcem i jak widać po jego mediach społecznościowych, odnajduje się w tej roli doskonale. Jego pociechy z radością spędzają z nim czas.

Artysta zawsze chętnie włączał się do udziału w charytatywnych eventach. Ostatnio promuje akcję "Wiśnia Dzieciom", podczas której odwiedza różne Domy Dziecka w Polsce.

Spotkanie... z policją

Podczas długiej trasy do kolejnego Domu Dziecka, przytrafiło mu się nieprzyjemne spotkanie z policją. Wszystko z powodu zbyt szybkiej jazdy gwiazdora. Sam poinformował o tym za pośrednictwem Instagrama.

Wiśniewski miał przekroczyć dozwoloną prędkość i w terenie zabudowanym jechał aż 91 kilometrów na godzinę. Przyznał też, że gdy wjeżdżał w teren zabudowany, poruszał się z prędkością 49 km/h, a potem zdecydował się wyprzedzić wolno jadący pojazd, rozpędzając się do wcześniej wspomnianych 91 km/h.

Tłumaczył się pogodą

Michał Wiśniewski przyznał się do winy, lecz nie ukrywa, że odczuwa lekką niesprawiedliwość. Wszystko tłumaczył... pogodą. Mówił, że przekroczył prędkość dlatego, że znak informujący o wjeździe na teren zabudowany był zasypany śniegiem i przez to całkowicie niewidoczny.

Zdradził też, że jest to jego pierwszy mandat od ośmiu lat. Został ukarany 11 punktami i tysiącem złotych.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić