Poruszające wyznanie Agnieszki Kaczorowskiej. "Oczy tęsknoty"

10

Agnieszka Kaczorowska od około trzech lat spełnia się w roli matki. Nie ukrywa, że każda chwila z córeczkami przynosi jej wiele radości. Ostatnio jednak z jedną z nich celebrytka musiała się rozstać.

Poruszające wyznanie Agnieszki Kaczorowskiej. "Oczy tęsknoty"
Agnieszka Kaczorowska-Pela (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska wybiła się dzięki roli Bożenki w "Klanie". Chyba wszyscy kojarzą ją właśnie z tą postacią.

W ostatnich latach celebrytka skupiła się na życiu rodzinnym. Kaczorowska zajmuje się wychowywaniem dwóch córeczek.

Aktualnie aktorka przeżywa nieco trudniejsze momenty. Wszystko za sprawą tego, że musiała oddać starszą pociechę do przedszkola. W związku z tym znalazła się w zupełnie nowej rzeczywistości. Mimo wszystko nie ukrywa, że czasem brakuje jej córeczki.

Oczy tęsknoty. Tak wyszło, gdy usiadłam na chwilę i usłyszałam totalną ciszę w ciągu dnia… Młodsza spała, starsza w przedszkolu… Ja powinnam nadrabiać zawodowe zaległości albo wstawiać pranie albo sprzątać, albo mogłam chociaż czytać książkę… A ja po prostu siedziałam i myślałam, co w tej chwili robi moja pierworodna. #mumslife - napisała na Instagramie.

"Serce trochę tęskni"

Później zaznaczyła, że to wspaniałe uczucie mieć pewność, iż jej córeczka jest w przedszkolu bezpieczna, zaopiekowana i czuje się dobrze. "Ma tam super czas… Ale serce trochę tęskni… #mumsheart" - zdradziła Kaczorowska.

Uczymy się z Maćkiem nowej rzeczywistości i na nowo organizujemy. Zwolniliśmy wiele przestrzeni na nowe wyzwania. Wpadł przy okazji też powiew spokoju… Kocham życie! Tylko czemu ten czas tak goni jak szalony?! Przecież dopiero przed chwilą zostałam mamą?!?! - podsumowała aktorka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić