aktualizacja 

Potężne bogactwo Andrzeja z Plutycz. Z niczym się nie krył

53

Kolejne powody do zadowolenia ma Andrzej z Plutycz! Jego wielohektarowe gospodarstwo rozwija się bardzo prężnie. 40-latek poinformował, że utworzone zostało nowoczesne ogrodzenie, które uniemożliwia koniom ucieczkę z pastwiska.

Potężne bogactwo Andrzeja z Plutycz. Z niczym się nie krył
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Nie brakuje takich osób, które uważnie śledzą to, co dzieje się w życiu Andrzeja z Plutycz. Ostatnimi czasy jego gospodarstwo mocno się rozwija. Zakupiony został nowy sprzęt, dom przeszedł gruntowny remont, a teraz powstało też nowe ogrodzenie dla koni.

To niezwykle ważna inwestycja. Wcześniej bowiem dochodziło do tego, że konie uciekały z pastwiska u Onopiuków - elektryczny pastuch nie stanowił dla nich praktycznie żadnej bariery. Zwierzęta bez kłopotu forsowały ogrodzenie i biegały po okolicy.

Teraz moje konie będą biegały na polu, bo nieraz rozrywały. W tej chwili nie rozerwą. Nie ma takiej opcji - zapewnił Andrzej za pośrednictwem YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak najlepiej dostać się do Chorwacji? "Połączenia z wielu polskich lotnisk"

Przedstawiony został nie tylko efekt inwestycji. Na nagraniu możemy zobaczyć również cały majątek Andrzeja. Trzeba przyznać, że ma do dyspozycji wręcz ogromną powierzchnię!

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV. Głównymi bohaterami są m.in. Andrzej i Gienek z Plutycz.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.

- Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - opisuje program fokus.tv.

Zobacz także: Gruba inwestycja u Gienka i Andrzeja Rolników z Podlasia Plutycze 2023
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić