Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Potwierdziły się przypuszczenia internautów? Czułe wpisy Sary James

75

Sara James idzie jak burza! O zaledwie 14-letniej artystce zrobiło się głośno już jak wygrała "The Voice Kids". Hitem tego roku miał być jej występ w amerykańskim "Mam Talent". Po powrocie do Polski jednak media zaczęły interesować się również jej życiem prywatnym. Wygląda na to, że potwierdziły się przypuszczenia internautów i Sara nie ma chłopaka, a... dziewczynę!

Potwierdziły się przypuszczenia internautów? Czułe wpisy Sary James
Sara James (AKPA, AKPA)

Sara James ma dopiero 14 lat, a już tak silną pozycję w show-biznesie. Młodziutka piosenkarka zaczynała od "The Voice Kids", który wygrała, później była "Szansa na sukces" - też zwycięska, 2. miejsce w Eurowizji Junior i 6. miejsce w amerykańskim "Mam Talent". Nieźle jak na rok w wieku 14 lat, prawda?

Tak duże sukcesy pociągnęły za sobą jednak ciemniejsze strony sławy. Chodzi o ogromne zainteresowanie mediów życiem prywatnym artystki.

Media zamęczały ją o chłopaków. Niesłusznie?

Media dosłownie zalewały Sarę pytaniami, podejrzewając, że ta spotyka się z Levim Diazem - równolatkiem z Hiszpanii, który reprezentował swój kraj w Eurowizji Junior. James konsekwentnie zaprzeczała. Internauci jednak podejrzewali, że wszystko dlatego, że Sara miała bardziej interesować się dziewczynami.

I wygląda na to, że ich przypuszczenia były trafne. W mediach społecznościowych miała je potwierdzić sama Sara. Nie padło żadne żelazne oświadczenie, ale 14-latka wraz ze swoją dziewczyną miały wymieniać się czułościami w komentarzach.

I teraz tak... To dziewczę jest moje i tylko wyłącznie moje. Więc proszę na spokojnie w komentarzach. No i btw kochanie piękna jesteś - słodziła Sara w komentarzach na TikToku.
Nikt nie jest piękniejszy od ciebie - rewanżowała się Marysia.

Sara James i Marysia z TikToka mają nawet wspólne zdjęcie na Instagramie. Zapozowały do niego 8 października.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić