"Projekt Lady". Obwieściła, że idzie na randkę. Potem pokazała test ciążowy

6

Agata Szostek była uczestniczką pierwszej edycji show "Projekt Lady". Od tego momentu jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio obwieściła, że idzie na pierwszą randkę z chłopakiem poznanym na Tinderze. Niedługo później pokazała test ciążowy i ukochanego.

"Projekt Lady". Obwieściła, że idzie na randkę. Potem pokazała test ciążowy
Zaskakujące wyznanie uczestniczki "Projekt Lady" (Facebook)

W 2016 r. TVN wyemitował pierwszą edycję programu "Projekt Lady". Jedną z jej uczestniczek była Agata Szostek. Małgorzata Rozenek-Majdan wierzyła w przemianę dziewczyny i mocno trzymała za nią kciuki. Niestety, krótko przed finałem 20-latka przeszła załamanie i wróciła do nałogów. Mówiło się też o depresji.

Po emisji programu Agata miała wypadek i zbiera fundusze na leczenie. Teraz wiedzie jej się dobrze. Ma mieszkanie, samochód i satysfakcjonującą pracę - jest stylistką paznokci i brwi". Wygląda na to, że w sferze uczuciowej również zaczęło wszystko się układać.

Pokładam w tej relacji za...cie wielką nadzieję - mówiła na TikToku przed pierwszą randką z chłopakiem poznanym dwa tygodnie wcześniej na Tinderze. - Wyczuwam męża - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Nieco później Agata postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą wiadomością. Okazało się bowiem, że jest nie tylko szczęśliwie zakochana, ale i spodziewa się dziecka.

Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Okazało się, że jestem w ciąży - napisała.

Na filmiku na TikToku uczestniczka programu "Projekt Lady" pokazała test ciążowy oraz ukochanego. Pod nagraniem nie brakowało gratulacji, ale pojawiły się też złośliwe, krytyczne uwagi pod adresem jej partnera. Jednocześnie zapewnia fanów, że jej ciąża nie jest efektem "wpadki".

Mam chore jajniki, nie miałam owulacji i mimo że przez wiele, wiele lat byłam w stałych związkach, nie zachodziłam w ciążę. Tak więc nie uważam, że był to przypadek, że się udało - powiedziała Agata Szostak na TikToku.
Zobacz także: Mentorka "Projektu Lady": "To była dzicz. Każda z pań była na innym etapie emocjonalnym"
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić