Przygniotły ją troski. "Kochamy cię bardzo i wracaj do nas szybko"

88

Ela Romanowska przekazała smutne wieści. Jej tata jest chory. Mężczyzna trafił do szpitala, o czym poinformowała na antenie "Pytania na śniadanie". Wcześniej wyznała, że ostatni czas jest dla niej bardzo trudny.

Przygniotły ją troski. "Kochamy cię bardzo i wracaj do nas szybko"
Tata Eli Romanowskiej trafił do szpitala (AKPA, AKPA)

Ela Romanowska niedawno poinformowała fanów na Instagramie, że ostatni czas jest dla niej naprawdę ciężki. Aktorka, której sławę przyniosło "Ranczo", zazwyczaj jest optymistyczna i uśmiechnięta. Tym razem w jej życiu pojawiły się czarne chmury.

Jestem raczej pozytywną osobą. U mnie szklanka raczej zawsze jest do połowy pełna! Ale ostatnio dzieje się u mnie tyle negatywnych i przykrych rzeczy, że nawet mnie ciężko się uśmiechać - wyznała w mediach społecznościowych Ela.

Aktorka nie zdradziła jednak, co przysparza jej wielu trosk. Jak się okazuje, jednym z problemów jest choroba taty Eli Romanowskiej. Mężczyzna trafił do szpitala. Gwiazda wyjawiła to na antenie TVP podczas porannego programu "Pytanie na śniadanie".

Ela Romanowska o chorym tacie opowiedziała w rozmowie z Aleksandrem Sikorą i Małgorzatą Tomaszewską. Chciała go pozdrowić i życzyć powrotu do zdrowia. Nie wiadomo jednak, co dolega mężczyźnie. Gwiazda nie zdradziła szczegółów, a jedynie dodała tacie otuchy:

Chciałabym bardzo gorąco pozdrowić mojego tatę, który teraz akurat jest w szpitalu i na pewno mnie ogląda. Tatuś, kochamy cię bardzo i wracaj do nas szybko! - powiedziała Romanowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić