Pytanie od internautki. Blanka Lipińska zaskoczyła

0

Blanka Lipińska mocno się otworzyła. Wydaje się jednak, że nie wszyscy chcieli posiąść te informacje, które wyjawiła w mediach społecznościowych. Chodzi o dość intymne kwestie.

Pytanie od internautki. Blanka Lipińska zaskoczyła
Na zdjęciu: Blanka Lipińska (Instagram)

Blanka Lipińska cieszy się sporą popularnością. Wiele osób obserwuje jej profile w mediach społecznościowych. Ostatnio pisarka została tam zaczepiona przez jedną z internautek.

Myślała pani, żeby chociaż przez miesiąc przestać się malować? Paznokcie, usta i wszystko, co nakładacie na twarz, włącznie z farbowaniem włosów. Przez miesiąc nie nosić butów na wysokim obcasie. Pełna swoboda i naturalność. Jest to możliwe w pani przypadku? Przynajmniej w życiu prywatnym? - zapytała.

Blanka Lipińska zszokowała. Wyjawiła sekret

Odpowiedź Blanki bardzo mocno zaskakuje. Postanowiła wyjawić sekret dotyczący... higieny!

No więc tak... Butów na obcasie to ja nie miałam w tym roku na nogach. Włosy farbuję co dwa miesiące, bo nie chce mi się częściej. Ust nie maluję, tylko smaruję wazeliną. Na paznokciach mam hybrydę, którą kładę 2-3 razy w miesiącu. Moja twarz podkład widziała w tym roku max 5 razy... Może jeszcze mam przestać się kremować, to wtedy będę czuła się "swobodniej"? Aaaa, i głowę myję niezwykle rzadko, ale to chyba źle o mnie świadczy, albo wręcz pcha mnie do naturalności - ripostowała.

Myślicie, że Blanka rzeczywiście ma takie nawyki? W opublikowanym przez nią tekście pojawiło się kilka emotikon symbolizujących płacz ze śmiechu. Najwidoczniej Lipińska doskonale się bawiła podczas udzielania odpowiedzi na internetową zaczepkę!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić