Rocznica śmierci Krawczyka. Przyjaciel zmarłego zabrał głos

14

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci legendarnego artysty Krzysztofa Krawczyka. Przyjaciel i menadżer artysty ujawnił szczegóły uroczystości.

Rocznica śmierci Krawczyka. Przyjaciel zmarłego zabrał głos
Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 r. (AKPA, AKPA)

Krzysztof Krawczyk w marcu 2021 trafił do szpitala na skutek zakażenia koronawirusem. Trzeciego kwietnia poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że wyszedł ze szpitala i czuje się dużo lepiej. 5 kwietnia ubiegłego roku około południa zasłabł w swoim domu w Jedliczach.

Artysta został przewieziony do Szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Niestety, zmarł po kilku godzinach. Jego żona Ewa Krawczyk informowała, że przyczyną śmierci muzyka był szereg chorób współistniejących, na które cierpiał jeszcze przed zakażeniem koronawirusem. Zmagał się m.in. z cukrzycą i migotaniem przedsionków.

Krzysztof Krawczyk został pochowany 10 kwietnia zeszłego roku na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią.

9 kwietnia odbędzie się msza św. za Krzysztofa Krawczyka

Wieloletni menadżer muzyka i jego serdeczny przyjaciel Andrzej Kosmala poinformował w mediach społecznościowych o uroczystościach związanych z pierwszą rocznicą śmierci artysty.

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Dnia 9 kwietnia o godz. 15:00 odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Grotnikach msza św. za spokój duszy zmarłego - poinformował na Facebooku Andrzej Kosmala.

Uroczystość poprowadzi ksiądz biskup Antoni Długosz - dodał Kosmala.

"Na zawsze w naszych sercach, myślach i modlitwie", "Trudno uwierzyć, że mija rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka" - czytamy w komentarzach pod postem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić