Rozstanie Schreiberów. Reakcja Giertycha

163

Informacja o nagłym rozstaniu polityka PiS Łukasza Schreibera z żoną Marianną Schreiber zszokowała wielu internautów. Do tematu ironicznie odniósł się już na swoim koncie w serwisie X (dawniej Twitter) prawnik i poseł KO - Roman Giertych.

Rozstanie Schreiberów. Reakcja Giertycha
Roman Giertych pije do Marianny Schreiber? "Skoro wyszła za ministra". (AKPA)

Przypomnijmy. Łukasz Schreiber od 2015 roku jest posłem na Sejm RP. Aktualnie mężczyzna ubiega się o fotel prezydenta Bydgoszczy (woj. kujawsko - pomorskie). W wyborach samorządowych startuje z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

W wywiadzie dla portalu metropoliabydgoska.pl 36-latek poinformował właśnie, że rozstał się z żoną Marianną Schreiber. Kobieta to znana celebrytka, która w 2021 roku wystąpiła w programie TVN pt. "Top Model". Niedawno zajęła się walkami na Clout MMA.

Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - mówił Łukasz Schreiber dla metropoliabydgoska.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza

Na reakcję Marianny Schreiber długo nie trzeba było czekać. - Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety - nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz - rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - napisała w mediach społecznościowych 31-latka.

Roman Giertych pije do Marianny Schreiber? "Skoro wyszła za ministra"

W temacie perturbacji małżeńskich Schreiberów wypowiedziało się wielu znanych. Nawet Roman Giertych postanowił poczynić nawiązanie.

W "Karierze Nikosia Dyzmy" Jadzia (którą grała nieśmiertelna Ania Przybylska) mówi, że skoro wyszła za ministra, a on nim przestał być, to umowa jakby wygasła. Bez żadnej aluzji - skwitował dosadnie w serwisie X.

- Mecenasie... To przecież "istotna zmiana warunków umowy"; "niezgodność towaru z umową"... lub inną, podobną kwalifikację można przyjąć. Świadczenia wzajemne stron - powinny być proporcjonalne - skomentował wpis Giertycha jeden z internautów.

Myślę, że to nawet więcej. Skoro warunkiem ślubu był dla Jadzi status ministra u nupturienta, to odpadnięcie tego statusu mogłoby być podstawą do stwierdzenia nieważności małżeństwa od chwili utraty tego statusu - odpowiedział polityk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić