aktualizacja 

Sensacyjne wieści o Hakielu. Cichopek: "Gratuluję i życzę powodzenia"

15

Marcin Hakiel może wrócić do programu "Taniec z gwiazdami"! Takimi informacjami podzielił się "Super Express". Dziennik donosi, że były mąż Katarzyny Cichopek otrzymał propozycję posady tancerza, ale... on chce czegoś innego.

Sensacyjne wieści o Hakielu. Cichopek: "Gratuluję i życzę powodzenia"
Marcin Hakiel (Instagram)

W wieku 23 lat kariera Katarzyny Cichopek nabrała niesamowitego tempa. Właśnie wtedy gwiazda "M jak miłość" została zaproszona do drugiej edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Jej trenerem został Marcin Hakiel.

Ich znajomość stopniowo się rozwijała. W pewnym momencie okazało się, że Kasia i Marcin darzą się niezwykłym uczuciem. Było ono tak silne, że para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu.

Hakiel wielokrotnie pojawiał się w programie "Taniec z gwiazdami". W końcu jednak z niego zniknął i zajął się rozwojem własnych szkół tańca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach. Mówi, jaki procent jej dochodów pochodzi z social mediów

Teraz znów pojawiła się możliwość, by Marcin znalazł się w obsadzie tanecznego programu. Czy jest szansa na to, że Hakiel wróci do "Tańca z gwiazdami"? Informator "Super Expressu" uważa, że były mąż Katarzyny Cichopek negocjuje w tej sprawie.

Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem - zaznaczyła osoba z Polsatu w rozmowie z dziennikiem.

Marcin Hakiel znów w "Tańcu z gwiazdami"? Kasia Cichopek komentuje

Do zaskakujących doniesień w sprawie Marcina Hakiela odniosła się już Katarzyna Cichopek. W rozmowie z "Super Expressem" pokusiła się o krótki, ale wymowny komentarz.

Gratuluję i życzę powodzenia - powiedziała celebrytka.

Czas pokaże, czy Marcin Hakiel rzeczywiście powróci do "Tańca z gwiazdami". Najnowsze plotki sugerują, że są na to naprawdę spore szanse.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić