Sensacyjne wieści. Sebastian Karpiel-Bułecka ma już dość

87

Jakiś czas temu Sebastian Karpiel-Bułecka uczestniczył w kampanii Ministerstwa Zdrowia "Zobacz człowieka". Krótko później media zaczęły pisać o jego problemach psychicznych. Teraz natomiast pojawiły się zaskakujące informacje. Wynika z nich, że lider "Zakopower" rozważa... zakończenie kariery!

Sensacyjne wieści. Sebastian Karpiel-Bułecka ma już dość
Sebastian Karpel-Bułecka (Licencjodawca, AKPA)

Sebastian Karipel-Bułecka jest liderem zespołu Zakopower. Prywatnie natomiast tworzy związek z modelką i prezenterką programu "Dzień dobry TVN" Pauliną Krupińską. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Antoninę oraz Jędrzeja.

Jakiś czas temu muzyk opowiedział o perturbacjach ze zdrowiem psychicznym. Mówił, że zmagał się z zaburzeniami lękowymi. Jednocześnie wyraźnie dał do zrozumienia, że jego problemy psychiczne nie ograniczają się do depresji.

"Zaburzenia psychiczne" to nie tylko depresja, to także np. nerwica lękowa, z którą sam się zmagałem. Dla osób zdrowych są to często tematy abstrakcyjne. Widzą faceta, który ma żonę, dzieci, w miarę dobrze wygląda i nagle ktoś taki mówi, że ma lęki, że tak, jak to było w moim przypadku, boi się, że wyjdzie na scenę i umrze - mówił w podcaście "Wprost o kulturze".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Wellman o menopauzie: "Kto wymyślił, że to temat tabu?"

Karpiel-Bułecka uczestniczył również w kampanii Ministerstwa Zdrowia "Zobacz człowieka". To spowodowało, że w mediach zrobiło się głośno o jego problemach.

Trochę te moje problemy zostały rozdmuchane po tym, jak wziąłem udział w kampanii, która miała zwrócić uwagę na stygmatyzację osób z różnymi zaburzeniami lękowymi i depresją. Nagle mnóstwo ludzi zaczęło do mnie dzwonić i pisać, oferując pomoc, bo te informacje szybko urosły do takich rozmiarów, jakbym już był na dnie. Więc to też kolejny przykład na to, jak różne przekazy żyją swoim życiem - zaznaczał muzyk na łamach "Vivy".

Później wyznał też, że jego problemy "to naprawdę zamierzchłe czasy i z pomocą specjalistów szczęśliwie z tego wyszedł".

Sebastian Karpiel-Bułecka zakończy karierę?

W tym samym wywiadzie Karpiel-Bułecka ujawnił, że po głowie chodzi mu zakończenie kariery.

Ale im jestem starszy, tym częściej myślę o końcu kariery. Jest mnóstwo zespołów, które dowodzą, że można na scenie stać latami, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest, aby być na niej w zgodzie z samym sobą i nie stać się groteskowym - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić