Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaręczył się w Wielkanoc!

8

Uczestnik 6. edycji reality show emitowanego w TVP1 oświadczył się swojej ukochanej w Niedzielę Wielkanocną. Kilka miesięcy temu poinformował widzów, że jest w szczęśliwym związku, a już teraz narzeczona pokazuje pierścionek zaręczynowy.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaręczył się w Wielkanoc!
Seweryn z "Rolnik szuka żony" oświadczył się (Instagram)

Seweryn Nowak był uczestnikiem 6. edycji reality show "Rolnik szuka żony", emitowanego w TVP1. W programie od samego początku interesował się dziewczyną o imieniu Marlena. Z tej pary mógł powstać udany związek, jednak ich znajomość zakończyła się w atmosferze medialnego skandalu. Marlena nie przebierając w słowach, stwierdziła, że Seweryn chciał się tylko wypromować w programie, a wcale nie szukał miłości.

Kilka miesięcy temu w specjalnym odcinku programu z okazji Bożego Narodzenia Seweryn zdradził kim jest jego nowa miłość. Gwiazdor opowiedział, że jest szczęśliwie zakochany w Magdzie, którą zachwalał w trakcie show. Jak powiedział, kobieta jest wysportowana, dba o kondycję i regularnie biega. Interesuje się także architekturą krajobrazu, fotografią oraz podróżami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W Niedziele Wielkanocną mężczyzna oświadczył się Magdzie. Narzeczona pokazała pierścionek zaręczynowy na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 4 tys. użytkowników. Na zdjęciu Seweryn trzyma ją za rękę, na której założony jest pierścionek. Na relacjach udostępniła także zdjęcie klękającego na jedno kolano Seweryna. Nie ma na razie żadnej informacji odnośnie daty możliwego ślubu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W Niedzielę Wielkanocną TVP wyemitowało odcinek zerowy nowej serii "Rolnik szuka żony". We wprowadzającym odcinku widzowie otrzymali krótką dawkę informacji o wszystkich przyszłych uczestnikach, którzy pojawią się w nowym sezonie.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić