aktualizacja 

Śmierć uczestniczki programu "Mam Talent". Nie żyje 23-latka

74

Złe wieści zza oceanu. Nie żyje 23-letnia gwiazda amerykańskiego "Mam Talent" - Skilyr Hicks. Znaleziono ją martwą w domu jej przyjaciela w Liberty w Południowej Karolinie. Choć dokładne okoliczności jej śmierci nie są znane, wiadomo, że cierpiała na depresję i nadużywała alkoholu i substancji psychoaktywnych.

Śmierć uczestniczki programu "Mam Talent". Nie żyje 23-latka
Skilyr Hicks (YouTube)

W poniedziałek amerykańskie media obiegła smutna wiadomość. 23-letnia gwiazda piosenki i amerykańskiego "Mam Talent", Skilyr Hicks, została znaleziona martwa w domu swojego przyjaciela w Liberty w Południowej Karolinie.

Śmierć a substancje psychoaktywne

Mając zaledwie 14 lat, Hicks pojawiła się w ósmym sezonie "America's Got Talent" w 2013 roku. Zaśpiewała przed Mel B, Heidi Klum, Howie Mandelem i Howardem Sternem… i zaimponowała im na tyle, by przejść do następnej rundy.

Podczas swojego debiutu wykonała napisaną przez siebie piosenkę. Mówiła, że zaczęła pisać teksty i śpiewać gdy kilka lat wcześniej zmarł jej ukochany tata.

Choć nie przeszła do odcinków na żywo w Nowym Jorku, widzowie ją zapamiętali. W późniejszych latach artystka wpadła w pewne kłopoty prawne – została aresztowana za picie alkoholu przez nieletnich w 2018 roku, a także spędziła trochę czasu w więzieniu za rzekome pobicie członków jej rodziny.

Na razie nie jest znana przyczyna jej śmierci. Możliwe jednak, że były to środki psychoaktywne, które brała garściami, jak mówiła jej mama. Piosenkarka nadużywała też alkoholu.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz tutaj.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić