Śmierć w rodzinie Anny Przybylskiej. Mama aktorki w żałobie

14

To trudny czas dla rodziny Przybylskich. Mama znanej zmarłej aktorki pogrążona jest w żałobie. Odszedł jej ukochany mąż.

Śmierć w rodzinie Anny Przybylskiej. Mama aktorki w żałobie
(AKPA)

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna pogrążona jest w żałobie. Poinformowała, że 21 lutego odszedł jej drugi mąż, Benedykt. To trudny okres dla pani Krystyny, sama właśnie walczy z zakażeniem COVID-19.

Zastanówmy się. Warto. Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że kłócisz się z kimś ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby - napisała na Facebooku Krystyna Przybylska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Benedykt Wietrzykowski był drugim mężem Krystyny Przybylskiej. Przede wszystkim był też znanym i szanowanym Gdańszczaninem jako prezes Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. Walczył o pamięć tych, którzy podczas wojny zostali wysiedleni z rodzinnego miasta. To właśnie dzięki jego staraniom stanął Pomnik Wysiedlonych Gdynian na dworcu kolejowym.

Krystyna Przybylska z drugim mężem związana była 21 lat. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że kochał i dbał o jej obie córki - Annę i Agnieszkę. Szanował również pamięć o ich zmarłym ojcu.

Zobacz także: Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Oliwia Bieniuk uczcił jej pamięć serią niepublikowanych nagrań
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić