oprac. Marta Kutkowska| 

Córka Natalii Kukulskiej powala urodą. Pójdzie w ślady słynnej mamy?

127

Anna Dąbrówka skończyła 15 lat i już olśniewa. Czy pójdzie w ślady mamy? Na razie otworzyła swój profil na Instagramie wszystkim tym, którzy interesują się jej działalnością.

Córka Natalii Kukulskiej powala urodą. Pójdzie w ślady słynnej mamy?
Ania Dąbrówka z rodziną (AKPA)

Natalia Kukulska tworzy z mężem, Michałem Dąbrówką, jeden z najtrwalszych związków w polskim show-biznesie. Małżeństwo ma trójkę dzieci: dwudziestoletniego Jana, piętnastoletnią Anię i trzyletnią Laurę. Muzycy rzadko pokazują się na ściankach, nie można o nich przeczytać na łamach prasy plotkarskiej. Ich priorytetem jest muzyka. Natalia Kukulska tak komentuje plany życiowe nastolatki:

 Jeśli chodzi o córkę, to chodzi do szkoły muzycznej, jest w klasie rytmiki. Kocha muzykę, ale cały czas zarzeka się, że muzyka nie będzie jej sposobem na życie. Zdobywanie wykształcenia jest dla niej przyjemnością.

 Ania Dąbrówka - Instagram

Patrząc na profil dziewczyny na Instagramie, można śmiało stwierdzić, że ma ona zadatki na modelkę lub aktorkę. Urodą przypomina sławną babcię i mamę.

Dzieci gwiazd szybko same stają się popularne, a ich profile robią furorę na Instagramie. Wystarczy wspomnieć o Idze Lis, córce Kingi Rusin i Tomasza Lisa, lub Oliwii Bieniuk, córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Sławne nazwiska w mig dają im rozpoznawalność, o jakiej zwykli śmiertelnicy mogą pomarzyć. Iga Lis, jeszcze będąc w liceum, podpisała lukratywny kontrakt z La Manią. Oliwia Bieniuk zachwyciła ostatnio prowokacyjną sesją zdjęciową.

 Ania Dąbrówka na razie sprawia wrażenie skromnej. Jej profil wypełniają zdjęcia z wyjazdów, portrety znajomych i pejzaże. Nie znajdziemy na nim zatrważającej liczby selfie. Córka wokalistki interesuje się ochroną planety i odżywianiem. Bierze udział w akcjach, które mają na celu poszerzanie świadomości ekologicznej młodzieży. Chętnie też podróżuje z bratem i przyjaciółmi. Czasem tylko, na jej profilu znajdziemy autoportret. Urodą mogłaby się ścigać z twarzami znanymi z wybiegów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

 Dziewczynka odziedziczyła po sławnej mamie i babci burzę kasztanowych loków. Jest wysoka i szczupła. Ewidentnie nastolatka nie ma "parcia na szkło", zdjęcia na Instagram wrzuca rzadko, prawdopodobnie skupia się na nauce i zastanawia się nad wyborem drogi życiowej. Czy aby tylko loki odziedziczyła w genach? Czy podzieli z rodzicami pasję do muzyki? Na te odpowiedzi będziemy musieli poczekać. Póki co, z domu wyniosła chyba niechęć do dzielenia się życiem prywatnym w sieci.

Zobacz także: Religia na maturze? Dariusz Piontkowski komentuje postulat Kościoła Katolickiego
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić