Spora niespodzianka. Jolanta Kwaśniewska nagle zaczęła mówić o synu

50

Jolanta Kwaśniewska ma za sobą live na Instagramie. Podczas transmisji była pierwsza dama odpowiadała na różne pytania. W pewnym momencie zaczęła mówić o... synu. To mogło zaskoczyć słuchaczy, bo przecież Kwaśniewscy mają tylko córkę Aleksandrę.

Spora niespodzianka. Jolanta Kwaśniewska nagle zaczęła mówić o synu
Jolanta Kwaśniewska o poprawianiu urody (AKPA, Niemiec)

Transmisja, w ramach której do różnych tematów odnosiła się Jolanta Kwaśniewska, prowadzona była na profilu jej córki Aleksandry. Małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego udzielała bardzo szczerych i obszernych odpowiedzi. Zgromadzeni słuchacze z pewnością bardzo wnikliwie słuchali jej wypowiedzi.

W pewnym momencie Jolanta Kwaśniewska zaczęła mówić o swoim... "fajnym synku". Te słowa można uznać za sporą niespodziankę, bo przecież była pierwsza dama ma tylko córkę Aleksandrę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Emerytka pochwaliła rząd. Kontra przyszła szybko: "Mnie Kaczyński nie daje"

Szybko wyszło na jaw, że w ten sposób nazywa zięcia Kubę Badacha. Wszystko wskazuje na to, że Jolanta Kwaśniewska ma z nim bardzo dobre relacje.

Bardzo lubię jego twórczość. Kocham Kubusia. Jest fantastycznym człowiekiem. Jest moim fajnym synkiem. Bardzo się cieszę, że taką fajną parę z Olą stworzyli, bardzo ich kochamy i bardzo się cieszymy, jak chcą z nami chwilkę pobyć, bo to jest fajne - podkreśliła małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego.

Niezaproszeni goście na ślubie Oli Kwaśniewskiej

Do ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha doszło w 2012 roku. Na ceremonii pojawili się nieproszeni goście, o czym dziennikarka opowiadała w rozmowie z Żurnalistą.

Miałam takie poczucie, że nawet te osoby, które się wdarły do kościoła, mimo tego, że miały być tam tylko osoby z zaproszeniami, a tam przyjechały jakieś kobitki jakimiś autokarami i trzymały się ławek, nie chciały się dać wyprosić i było tam dużo przypadkowych ludzi, ale koniec końców, miałam takie poczucie, że oni jednak są do nas serdecznie nastawieni - tłumaczyła Ola Kwaśniewska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić