aktualizacja 

Polacy porzucą domy i będą uciekać?! Porażające słowa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest niewątpliwie najpopularniejszym polskim jasnowidzem. W rozmowie z "Super Expressem" podzielił się kolejnymi przewidywaniami, które niestety nie są optymistyczne. Tym razem przedstawił wizję dla mieszkańców Rzeszowa.

Polacy porzucą domy i będą uciekać?! Porażające słowa Jackowskiego
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Co jakiś czas pojawiają się nowe wizje od Krzysztofa Jackowskiego. Oczywiście należy do nich podchodzić z odpowiednim dystansem. Przeczucia jasnowidzów mają bowiem to do siebie, że często nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Tym razem Jackowski mówił o przepowiedni dla mieszkańców Rzeszowa. W ponurej wizji ujrzał uciekających rzeszowian. Dlaczego mieliby opuszczać swoje domy? Słynny jasnowidz uważa, że Rosjanie użyją w Ukrainie broni biologicznej, a jedna z rakiet może trafić w elektrownię atomową.

Boje się tego powiedzieć. Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać. Będą wyjeżdżać, ponieważ będą się czegoś bali. Będą wyjeżdżać nie na stałe, a z myślą, że wyjadą na jakiś czas. Ci, którzy wyjadają i będą chcieli wrócić, będą mieli problem - przekazał Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Profeta przeczuwa również, że wyborów nie będzie. Jackowski zapowiedział rządy Komisji Tymczasowej.

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu mówiłem o tym, że będzie wojna i też wtedy to nie miało sensu - podsumował jasnowidz, cytowany przez "SE".

"To będzie najgorszy rok"

Krzysztof Jackowski niedawno pokusił się również o wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić