Stevie Wonder ucieka z USA. Zaskakujące, jaki kraj wybrał na nowy dom

11

Stevie Wonder wyznał, że sytuacja polityczna w USA go przerasta. Postanowił resztę życia spędzić w nietypowym, odległym kraju, gdzie czuje się, jak w domu.

Stevie Wonder ucieka z USA. Zaskakujące, jaki kraj wybrał na nowy dom
Stevie Wonder. (Getty Images)

Stevie Wonder nie wytrzymał. Sytuacja polityczna w USA dobiła artystę do tego stopnia, że postanowił uskutecznić swoje wieloletnie marzenie o przeprowadzce. Kraj, w którym planuje zamieszkać do Ghana.

O swoich planach opowiedział znanej amerykańskiej dziennikarce, Oprah Winfrey. Zanim jednak osiedli się w Ghanie na stałe, planuje odbyć podróż po tym kraju. Tam artysta ma znaleźć spokój ducha.

Nie chcę, by dzieci moich dzieci musiały prosić o to, by ktoś je lubił. Nie chcę, by musiały prosić się o szacunek, czy docenienie. Nie chcę, by musiały komunikować, że są tak samo ważne - powiedział Stevie Wonder w rozmowie z Oprah.

Stevie Wonder w Ghanie zakochany jest od lat. Podróżował tam w latach 90. i już wtedy zachwycał się tym krajem. Szczególnie ujęli go mieszkańcy, którzy dali gwiazdorowi "poczucie wspólnoty, jakiej nigdy nie mógł odczuć w USA.

Muzyk pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat swoje życie poświęcał muzyce i to właśnie tam stawiał pierwsze kroki na scenie.

Zobacz także: 12-latka z "The Voice Kids" zaskoczyła jurorów. Łzy w oczach Cleo
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić