o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Ponura wizja Billa Gatesa. Mówi o katastrofie. Wymienia kraje i regiony

367
Podziel się

W swojej nowej książce "Jak uniknąć katastrofy klimatycznej" Bill Gates wyjaśnił, że potężne kraje powinny dążyć do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla w sieci do 2050 r. Jednak, według Gatesa, stosunki ekologiczne między USA a Chinami mogą stać się "trudnym zadaniem" dla prezydenta USA Joe Bidena.

Ponura wizja Billa Gatesa. Mówi o katastrofie. Wymienia kraje i regiony
Według Gatesa, stosunki ekologiczne między USA a Chinami mogą stać się "trudnym zadaniem" dla prezydenta USA Joe Bidena. (Getty Images)
bEabGUGJ

Współzałożyciel Microsoftu stwierdził, że administracja Joe Bidena stanie w obliczu "zaawansowanych relacji" z Pekinem, jeśli zdecyduje się zażądać przyspieszenia redukcji emisji dwutlenku węgla.

Ich obecne zaangażowanie wynosi zero do 2060 roku. Więc jak możemy - w podejściu typu win-win [interakcja, z której wszyscy uczestnicy mogą w jakiś sposób skorzystać - przyp. red.] skłonić ich do zmiany tej daty i nie pozwolić im promować węgla na tak wielką skalę? - pyta Bill Gates.
bEabGUGL

Bill Gates już wcześniej wyraził swoje obawy dotyczące środowiska w poście opublikowanym na blogu Billa Gatesa. Porównał wówczas pandemię koronawirusa z kryzysem związanym ze zmianami klimatycznymi, twierdząc, że to drugie może być nawet gorsze. "Globalna katastrofa wstrząsnęła światem" - podsumował Gates.

To powoduje tragiczną liczbę zgonów, sprawia, że ​​ludzie boją się wychodzić z domu i powoduje problemy finansowe, jakich nie widziano od wielu pokoleń. Jego rezultaty odbijają się szerokim echem na całym świecie - pisał o pandemii koronawirusa współzałożyciel Microsoftu.
Oczywiście mówię o COVID-19. Ale już za kilka lat ten sam opis będzie pasował do innej międzynarodowej katastrofy: zmian klimatycznych. Jakkolwiek straszna jest ta pandemia, zmiany klimatyczne mogą być znacznie gorsze - przewiduje Gates.
bEabGUGR
Ofiary śmiertelne i trudności finansowe spowodowane przez tę pandemię są porównywalne z tym, co będzie się działo regularnie, jeśli nie wyeliminujemy światowych emisji dwutlenku węgla - ostrzega Gates.

W niedzielnym wywiadzie dla Fox News, Gates jasno dał do zrozumienia, że ​​nadzieje na osiągnięcie zerowej emisji gazów cieplarnianych do 2030 r. są całkowicie nierealne.

To całkowicie nierealne, aby sądzić, że możemy wyeliminować emisje gazów cieplarnianych do 2030 roku. Niezauważenie trudności tego problemu będzie częścią trudności związanych z zaangażowaniem się w to - dodał Gates.

Gates ostrzega również, że skutki zmiany klimatu wpłyną na inne czynniki geopolityczne.

bEabGUGS
Będziemy mieć 10 razy więcej migracji, ponieważ obszary równikowe staną się niezdatne do zamieszkania, nie będzie można uprawiać roli ani wychodzić na zewnątrz w okresie letnim - przewiduje Gates.
Zobacz także: Transformacja energetyczna nie musi być problemem. "Na ochronie klimatu można zarobić"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEabGUHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(367)
Myśl mózgiem,...
3 miesiące temu
tu wcale nie chodzi o emisję dwutlenku.. jak kto ma zamiar poznać prawdę to niech poświęci trochę czasu i zagłębi się w publikacje wiarygodnych naukowców..
Infiniti
3 miesiące temu
Znalazł się prorok 21 wieku! Dlaczego tak go chwalą? Ilu ludzi przez takich jak on straciło życie i dorobek. Złodziej w białych koszulach. Pomaga, rozdaje? Ile za to dostaje odpisu podatku? Ciemnota go chwali..
xxx
3 miesiące temu
a któż to jest ten Gates? skończył medycynę? że się tak zna na tym?
bEabGUHn
Olo64
3 miesiące temu
Nie trzeba być wielkim prorokiem żeby przewidzieć katastrofę klimatyczną,jeżeli chce się ingerować w klimat rozpylając węglan wapnia z zamiarem ,, przyćmienia słońca.Widać,że kreuje się na Boga. ''
Piotr Drobek
3 miesiące temu
Bill Gates i wszystko jasne. Po co naukowcy w jakiejkolwiek dziedzinie. Wystarczy posłuchać tego pana i wszystkiego się dowiemy. Aby nie przeciągać, cel nadrzędny - zaszczepić całą populację ludzką. Czym? Nie wszystkim i nie wszystkich. Ten pan jedt bezwzględny.
gość
3 miesiące temu
Spokój na świecie nastąpi niedługo jak pan G trafi do piachu
SKALA
3 miesiące temu
DLA DOBRA ŚWIATA NALEŻY JEMU PODOBNYCH JAK NAJSZYBCIEJ WYELIMINOWAĆ Z ICH WIZJONERSTWA NOWEGO SANHEDRYNU CYWILIZACJI ŚMIERCI
aaa
3 miesiące temu
Bentley
polki7
3 miesiące temu
zdecydowanie nie mam do niego szacunku za slowa o depopulacji ludnosci i interesy szczepionkowe jak ma za duzo kasy niech rozda miedzy biedne kraje ,,moze jego grzechy zostana pomniejszone tam na gorze
Tom
3 miesiące temu
Pan Bill ma już kolejna niespodziankę na depopulacje 5G pod przykrywką efektu cieplarnianym
Hala
3 miesiące temu
To kłamczuch , roztacza przed światem wizję katastrofalną, a sam między innymi stoi za tą plandemią..i jeszcze stawia ludzi w świetle że my sami tak od siebie ,,,boimy wychodzić się z domöw , że umieralnośc wysoka .itd ,,widzicie ludzie jakie to Cwaniaki i kuute na 4 nogi ,jaka manipulacja słowem .bandziorstwo .👺👺👺👺👺
🤩🤩🤩🤩
3 miesiące temu
Nie ma kasy dla getsa kraj ma tragedię 😁
Logo14
3 miesiące temu
NIE KUPUJCIE JEGO KSIĄŻKI.
bEabGUHf
Boro
3 miesiące temu
Kuźwa niech książkę kucharską napisze.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić