Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Miejsce "gorsze od Auschwitz". Porażające, co wyświetla Google Maps

114
Podziel się:

Internet jest wstrząśnięty pozytywnymi recenzjami, jakie użytkownicy Google Maps zostawiają na temat obozu koncentracyjnego w Korei Północnej. Przez rzeczywistych byłych więźniów miejsce określane jest jako "gorsze od Auschwitz".

Miejsce "gorsze od Auschwitz". Porażające, co wyświetla Google Maps
Internauci recenzują obóz koncentracyjny na Google Maps (Google Maps)

Użytkownicy Map Google odkryli, że na platformie internauci pozostawiają recenzje obozu koncentracyjnego w Yodok w Korei Północnej. Ku ich ogromnemu zaskoczeniu, opinie są w większości pozytywne.

Obóz koncentracyjny w Korei Północnej. Skandaliczne zachowanie internautów

Obóz, położony około 110 km na północny wschód od stolicy Korei Płn., był wykorzystywany do segregowania "wrogów państwa”, karania ich za przestępstwa polityczne i zmuszania do ciężkich robót. Podobno obóz został zamknięty w 2014 roku.

Obóz koncentracyjny Yodok ma już 441 recenzji, z ogólną średnią oceną 3,7 na pięć. Co najbardziej szokujące, prawie wszystkie opinie bezceremonialnie zachwalają obóz pracy.

Jedzenie było niesamowite, atmosfera świetna, personel nieustannie starał się sprostać naszym potrzebom - stwierdzono w jednej z recencji
Uwielbiam jakość tego miejsca. Pracownicy byli trochę podli i szorstcy, ale nadrabiają to swoim niesamowitym programem odchudzania. Poleciłbym każdemu, kto szuka udanych wakacji - pisze inny użytkownik
Naprawdę przyjemne doświadczenie, moja koncentracja znacznie się poprawiła, trzy pokolenia mojej rodziny też przyszły za darmo, nie ma Wi-Fi - czytamy dalej

Obóz Yodok. "Gorszy niż Auschwitz"

Pozytywne opinie na temat obozu koncentracyjnego są rażące i oburzające, szczególnie ze względu na osoby, które przeżyły tam piekło na ziemi. To miejsce absolutnej ludzkiej tragedii. Kang Chol-hwan, który był przetrzymywany w mniej surowej części obozu, powiedział wcześniej Daily Star, że Yodok jest "gorszy niż Auschwitz".

Kang Chol-hwan miał zaledwie dziewięć lat, kiedy został wysłany do obozu koncentracyjnego Yodok. Trafił tam wraz z większością rodziny, w tym z ojcem i babcią. Jego dziadek, został oskarżony o szpiegostwo dla Japończyków a rządy Korei Północnej ukarały za to całą rodzinę. Kang spędził w Yodok 10 lat.

W Yodok więźniowie są rozstrzeliwani publicznie, aby zaszczepić strach i posłuszeństwo. Dzieci z głodu i desperacji jedzą korzenie i szczury. Podczas gdy celem Auschwitz była szybka eksterminacja, Yodok przedłuża cierpienia przez trzy pokolenia. Celem Yodok jest pomoc w utrzymaniu reżimu i oczyszczenie ludność Korei Północnej z wszelkiej wolności myśli - powiedział były obozowicz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(114)
Okrutny filoz...
2 lata temu
Swiat jest naprawde pełen idiotów, czy wy wiecie co to jest ironia, sarkazm? No nie...
Janusz
2 lata temu
Ludzie dziczeją i stają się obojętni na ludzkie krzywdy a to prowadzi tylko do jednego WOJNY ŚWIATOWEJ .ku przestrodze oni muszą się znaleźć w takiej sytuacji sami i wtedy zrozumieją ze to nie jest dla beki .
Wojskowy
2 lata temu
Auschwitz to było piekło na ziemi. Ci co trafiali do komór gazowych może i mieli szczescie przed uniknięciem głodu, strachu, tortur, doświadczeń medycznych i niewolniczej pracy. Większość niemieckich zbrodniarzy dostała nowe posady w USA i GB. Duża część tworzyła nowy niemiecki biznes i politykę. Dla nas Polaków wojna trwała jeszcze 15 lat a oprawcy żyli w dostatku i luksusie dzieki aliantom. Tylko ZSRR szybko zalatwiał problem SSmanow i kolaborantów. Zachód do końca matoł wolnością żołnierzy wyklętych co doprowadziło do ich śmierci. Bór Komorowski w telewizji amerykańskiej w 53r zapewniał ze Polska jest gotowa do dalszych ofiar po tym jak skazał na śmierć 300tys warszawiaków.
Kefas
2 lata temu
Co tu się dziwić. Np.w Polsce jest taka miejscowość w woj. kujawsko-pomorskim gdzie dzieci upośledzone umysłowo bite były po genitaliach czy po głowie. A chodzi tu o Osw Chełm no na Parkowej 5 kiedyś Nowotki 5 czy Dom Opieki Caritas obecnie DPS mieszczace się na Dominikańskiej 40.I to tylko podałem kilka szczegółów. Przymusowo podawano leki a niewykluczone że popełniono morderstwa. Każde takie traktowanie np. Dziecka to także obóz koncentracyjny. My na pewno nie jesteśmy lepsi od Hitlera, Mao czy Kima.
Kefas
2 lata temu
Polskie ośrodki szkolno-wychowawczy wychowawcze to też obozy koncentracyjne gdzie dzieci bije się kijem po głowie.
Lalu34
2 lata temu
Kochani, tak zwani sprzymierzeńcy mogli zbombardować obóz w Oświęcimiu i zakończyć masakrę Polaków i innych narodowości ,ale po co, lepsze są na nich interesy. Jeszcze do tego zmasakrowali nas komuną po wojnie. Wiadomo wszem i wobec ze obozy śmierci istnieją i będą istnieć ponieważ ci sami co je zakładają krzyczą jakie to okropne.
NS..
2 lata temu
Podobno Wiejską grodzą.Jeszcze tylko wieżyczki nada, i będzie gut
Tonieźle
2 lata temu
Oni komentują to co tam jest teraz a nie co było pierdyliat lat temu
eRDe
2 lata temu
komentarze muszą być sarkastycznie pozytywne bo inaczej pensjonariusz dostanie kolejne skierowanie do tego miejsca marzeń z tą różnicą że turnusu nie ukończy.
asd
2 lata temu
Oświęcim, taka jest nazwa tego miasta.
Rav
2 lata temu
Dla niezorientowanych - w Korei Płn. ( tzw KRLD ) rządzi lewica. Skrajna lewica. Taka nawet trochę na lewo od Zansberga i Budki. Ale oni mocno idą na lewo i może przelicytują Kima.
Transfer Resi...
2 lata temu
Mam nadzieję, że w Polsce też się pojawią.
Edo
2 lata temu
Po co onz
Shaol
2 lata temu
Mówicie o Korei a dlaczego nie mówicie o Chinach tam jest około 400 takich obozów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić