Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Syn Zenka Martyniuka skazany. Daniel M. usłyszał wyrok

28
Podziel się

Syn lidera zespołu Akcent - Zenka Martyniuka, Daniel wielokrotnie łamał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz dostał wyrok - 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata i zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Mężczyzna nie zjawił się na sali rozpraw.

Syn Zenka Martyniuka skazany. Daniel M. usłyszał wyrok
Daniel M. (Facebook)
bFdPlRdx

To nie pierwszy raz kiedy Daniel M. ma konflikt z prawem. Wcześniej zdarzyło mu się znieważyć funkcjonariuszy na służbie czy prowadzić samochód pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Kilkukrotnie był już skazany - płacił grzywny, wykonywał prace społeczne a także spędził kilka miesięcy w areszcie. To wszystko jednak nie nauczyło go niczego.

W 2018 r. stracił prawo jazdy, po tym jak policja przyłapała go na jeździe pod wpływem narkotyków. Miał je odzyskać za niespełna pół roku, ale śledczy ustalili, że do tego czasu prowadził samochód minimum 5 razy, m.in. wtedy kiedy powinien siedzieć w domu na przymusowej kwarantannie.

bFdPlRdz

W kwietniu 2020 r. trafił do aresztu, w którym spędził niecały miesiąc. Wyszedł na wolność za poręczeniem majątkowym. Przyznał się nawet do winy i chciał dobrowolnie poddać się karze. Prokurator wysłał wniosek o wydanie wyroku skazującego bez rozprawy, jednakże Sąd Rejonowy w Białymstoku go odrzucił. Uznał, że kara proponowana przez prokuratora jest za niska.

Teraz syn gwiazdy disco polo usłyszał karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata i zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Nie zjawił się na sali rozpraw.

Oczywiście żałuję i nie polecam nikomu takich rzeczy, bo to głupota. A prawo jazdy jest bardzo potrzebne – mówił w ubiegłym tygodniu oskarżony.
bFdPlRdF
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o dramacie Martyniuków: "Problemy powinny zostać w domu"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdPlRea
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Tyrtyk
10 miesięcy temu
Całe prawa i sprawiedliwości
Wieslaw
10 miesięcy temu
Wielokrotnie to jest recydywa. Wyrok w zawieszeniu, śmiechu warte ale mamy sądy
nikofor
10 miesięcy temu
Syn Bodnara też został skazany. Może o tym napiszecie? Nie? A dlaczego? Bo to syn kolesia z PO?
bFdPlReb
frg
10 miesięcy temu
dlaczego w zawieszeniu skoro to recydywa przebywal już w wiezieniu
Gość
10 miesięcy temu
Dlaczego recedewista za recedywe dostaje wyrok w zawieszeniu za samą recydywe dostaje sie pół roku z urzędu
Dany
10 miesięcy temu
Syn Zenona Martyniuka Daniel M śmieszne, głupie czy chore.
GOŚĆ
10 miesięcy temu
Właśnie takie kary ponoszą celebryci i ich dzieci. W tym przypadku to tylko wina rodziców, mam 3-je dzieci po studiach , mają swoje wybudowane domy dobrze zarabiają. Gdyby któreś z nich straciło pracę mógłbym mu POŻYCZYĆ pieniądze do czasu( czas to określam 1-3 miesięcy) podjęcia jakieś pracy które musiałby mi oddać, ale nigdy nie dawał bym kasy na libacje i zabawy.
Kpiny+
10 miesięcy temu
Pośrednio wszyscy płacimy na utrzymanie tego pasożyta waląc kasę na tvpiss ...a tatuś zenuś doi ciemnotę na zielone oczy....w jakim my średniowieczu żyjemy w XXI wieku w środku Europy...Masakra!!!
mysz
10 miesięcy temu
mam uporczywe swedzenie miedzy palcami..miedzy duzymi palcami u nog...tam jest cos co mnie strasznie swedzi a nie moge zobaczyc sama co to?..ktos chetny ?
mysz
10 miesięcy temu
mam uporczywe swedzenie miedzy palcami..miedzy duzymi palcami u nod...tam jest cos co mnie strasznie swedzi a nie moge zobaczyc sama co to?..ktos chetny ?
Szczery
10 miesięcy temu
Chyba sąd mu ssie.
CNNNC
10 miesięcy temu
Polak za kostke masla dostanie rok
Ddd
10 miesięcy temu
Zwykły człowiek bez protekcji już dawno by siedział
bFdPlRdT
Szkoda,
10 miesięcy temu
że są ludzie majacy zaplecze finansowe i mający prawo gdzieś !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić