Nie żyje 3-latka z Kłodzka. Matka karała ją w bestialski sposób

99

To prawdziwa tragedia. W ostatni piątek w Kłodzku zmarła 3-letnia dziewczynka. Doszło do wyziębienia organizmu po tym, jak jej matka postanowiła ją ukarać za zmoczenie się w łóżku.

Nie żyje 3-latka z Kłodzka. Matka karała ją w bestialski sposób
(Pixabay, arembowski)

Do mieszkanie przy ulicy Więźniów wezwano karetkę pogotowia. Jak poinformowało Radio Wrocław w mieszkaniu na udzielenie pomocy czekała nieprzytomna dziewczynka. Pomimo reanimacji nie udało jej się uratować.

Matka 3-letniej Hani karała córkę za zmoczenie się w łóżku. Według prokuratora rejonowego Jana Sałackiego matka zaprowadziła dziewczynkę do łazienki. Tam postanowiła ją ukarać.

- Od trzech do pięciu minut polewała ją zimną wodą. Dziewczynka zaczęła dawać oznaki zasłabnięcia, wymiotowała; wezwane zostało pogotowie, podjęto akcję reanimacyjną przez okres kilkudziesięciu minut, w ostateczności dziecko nie odzyskało przytomności i zmarło - cytuje prokuratora serwis 24kłodzko.pl.

Jak się okazuje, kobieta ma jeszcze ośmioletnią oraz dziesięciomiesięczną córkę. Prokuratura twierdzi, że tego typu tortury, jak polewanie zimną wodą dzieci, to norma w tym domu.

Matka zmarłego dziecka została zatrzymana. Postawiono jej zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem oraz nieumyślne spowodowanie śmierci. We Wrocławiu odbędzie się sekcja zwłok dziewczynki.

Zobacz także: Zakopane. Policja podsumowuje weekend. "Sobotnia noc wyjątkowo spokojna"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić