Tak powstawały sceny erotyczne w "365 dni: Ten dzień". Lipińska ujawnia

3

Blanka Lipińska postanowiła zorganizować Q&A, w ramach którego ochoczo odpowiadała na pytania nurtujące internautów. Pojawił się m.in. wątek kręcenia scen erotycznych w "365 dni: Ten dzień".

Tak powstawały sceny erotyczne w "365 dni: Ten dzień". Lipińska ujawnia
Blanka Lipińska (AKPA)

Zbliża się premiera ekranizacji książki "365 dni: Ten dzień". W związku z tym Blanka Lipińska zorganizowała na Instagramie Q&A. Internauci dopytywali choćby o to, jak kręcone są sceny intymne w filmach.

Lipińska zdradziła, że to skomplikowana sprawa. Mimo to postanowiła odpowiedzieć, opierając się na przykładzie "365 dni: Tego dnia".

To jest bardzo skomplikowany temat. Gdy ja przy jedynce brałam się za te sceny erotyczne, bo to ja reżyseruję ten seks. Myślałam, że to jest łatwe. Nie jest. To są najtrudniejsze sceny, jakie musi zagrać aktor. Seks jest naszą najbardziej intymną czynnością. Jest taką czynnością, której nie chcemy pokazywać. Chyba że ktoś ma taką potrzebę, jest ekshibicjonistą i tak dalej - podkreśliła na Instagramie.

Później przeszła do konkretów. - Gra aktorska polega na tym, że masz przekonać widza, że to, co robisz, jest naprawdę. W normalnych okolicznościach to jest gra wstępna, "tiru-riru, bam-bam" - kontynuowała.

A tu tego nie ma, oni muszą to wskrzesić w głowie. To jest bardzo intymne. Pokazać się ekipie to jedno, ale mieć świadomość, że obejrzą to miliony ludzi na całym świecie - spostrzegła.

Lipińska o erotycznych scenach. "Tylko magia ekranu"

Celebrytka postanowiła ujawnić również, że aktorzy zakładają specjalne... "pokrowce".

My w filmach używamy coverów. W przypadku kobiet to jest o wiele łatwiejsze. Pewne miejsca można zakleić. W przypadku mężczyzn to są takie covery, które przypominają… skarpetę trochę. Przykro mi, że odzieram was z tych złudzeń, że to wszystko dzieje się naprawdę. To jest tylko film, tylko magia ekranu - podsumowała.
Zobacz także: Sceny erotyczne w filmach i serialach. Krępujący obowiązek czy przyjemność?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić