aktualizacja 

Tak zarabia Marek Kondrat. Były aktor prowadzi dochodowy biznes

453

Marek Kondrat już dawno stracił zapał do aktorstwa i poświęcił się innym zajęciom. Prowadzi dochodowy biznes winiarski, a dodatkowo oferuje swoje towarzystwo podczas... kolacji w znanej warszawskiej restauracji. Za takie spotkanie trzeba jednak słono zapłacić.

Tak zarabia Marek Kondrat. Były aktor prowadzi dochodowy biznes
Marek Kondrat prowadzi dochodowy biznes (Facebook)

Ceniony aktor Marek Kondrat już od ponad dekady nie występuje na ekranie. Gwiazdor jednak nie próżnuje, bardzo dobrze radzi sobie w zupełnie innym biznesie. Zaczął od sieci restauracji z Bogusławem Lindą i Zbigniewem Zamachowskim, gdy jednak ten pomysł nie wypalił, Kondrat przerzucił się na wina.

Aktor wraz z synem założył spółkę "Kondrat Wina Wybrane". Prowadzi sieć sklepów z winami oraz kilka winiarnio-restauracji. Biznes okazał się strzałem w dziesiątkę, przynosi coraz większe dochody, a Kondrat otwiera kolejne punkty w całej Polsce.

Kolacja z Markiem Kondratem. Nie jest tania

Działalność gwiazdora nie ogranicza się jednak do zarządzania spółką. Jak się okazuje, aktor zarabia także, oferując swoje towarzystwo gościom podczas luksusowych kolacji degustacyjnych.

Jedna z warszawskich winiarni należących do celebryty ogłosiła właśnie, że Marek Kondrat we własnej osobie pojawi się na "wydarzeniu jedynym w swoim rodzaju". To czterodaniowa kolacja połączona z degustacją francuskich szampanów.

Wina ze swojego portfolio zaprezentuje osobiście przedstawiciel francuskiego producenta Henriot Nicolas Raphet, który poprowadzi degustację wraz z Małgorzatą Sułek. Niespodzianką wieczoru będzie uczestnictwo… samego Marka Kondrata! - napisano na Facebooku winiarni "BARaWINO".

Na udział w takim spotkaniu jednak nie każdy będzie mógł sobie pozwolić. Cena za jedną osobę wynosi niebagatelne 250 zł. W kolacji mogą wziąć udział maksymalnie cztery osoby.

Zobacz także: Youtuberka Olfaktoria nagrała bezdomnego, który zapytał ją o jedzenie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić