Takie wykształcenie ma Daniel Martyniuk. Duża niespodzianka

10

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Danuty i Zenka Martyniuków. Już niejednokrotnie było o nim bardzo głośno za sprawą skandali i burzliwego życia osobistego. Tymczasem niewiele osób wie o tym, że syn znanej pary ma wyższe wykształcenie.

Takie wykształcenie ma Daniel Martyniuk. Duża niespodzianka
Daniel Martyniuk (Instagram)

Daniel Martyniuk już kilkukrotnie miał problemy z prawem. O jego wybrykach było natomiast bardzo głośno w przestrzeni medialnej. Poczynania Daniela mocno odbiły się na jego wizerunku.

O skandalach wokół Martyniuka juniora mówiono bardzo dużo. Wszyscy już zatem pewnie doskonale wiedzą, co takiego nawywijał syn króla disco-polo. Mniej osób zdaje sobie sprawę z tego, jakie wykształcenie ma Daniel Martyniuk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sensacyjne odkrycie na dnie morza. Skarb z czasów dynastii Ming

Potomek Zenka Martyniuka to absolwent Akademii Morskiej w Gdyni. Właśnie na tej uczelni zdobył uprawnienia nawigatora. Trzeba przyznać, że jest to dość nieoczywisty kierunek studiów, zważając choćby na to, że Daniel urodził się i wychował na Podlasiu.

Media, reklama, zakupy - Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

W jednej z rozmów ze "Super Expressem" Zenek Martyniuk wychwalał syna i opowiadał o jego doświadczeniu zawodowym. - Świetnie mówi po angielsku, a dzięki swojej pracy w zawodzie żeglarza zwiedził już kawał świata. Pływał na katamaranie oraz na jachtach przewożących kontenery: m.in. na trasie Antwerpia – Liverpool oraz do Filadelfii - zaznaczał.

Daniel Martyniuk znów wziął ślub

W 2018 roku sporo mówiło się na temat ślubu Daniela Martyniuka. Wówczas syn króla disco polo poślubił Ewelinę Golczyńską. W lutym 2019 roku na świat przyszła ich córka Laura. Małżeństwo Eweliny oraz Daniela niestety nie przetrwało próby czasu. Już we wrześniu 2020 roku odbył się rozwód, któremu towarzyszyła bardzo napięta atmosfera.

Krótko po rozstaniu z Eweliną, Daniel Martyniuk odnowił znajomość z byłą dziewczyną Faustyną Jamiołkowską. W sierpniu 2022 roku postanowił się jej oświadczyć. Teraz natomiast para wzięła ślub! Ceremonia miała miejsce na Bali.

Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci w nocy z niedzieli na poniedziałek. Sam ślub doszedł do skutku w dniu 23 października.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić