aktualizacja 

To dla niej Antek Królikowski rzucił Joannę Opozdę?! Sensacyjne informacje

147

Antek Królikowski i Joanna Opozda to jedna z gorętszych par polskiego show-biznesu w ostatnich miesiącach. Ten związek to już jednak historia. W jaką stronę teraz zmierzą Antek i Asia? Pojawiły się szokujące plotki.

To dla niej Antek Królikowski rzucił Joannę Opozdę?! Sensacyjne informacje
Opozda i Królikowski nie są już razem. Co dalej? (akpa)

We wtorkowy wieczór oficjalnie dowiedzieliśmy się o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Pudelek ustalił, że główną przyczyną rozpadu ich związku było to, że Antek wciąż żywi sentyment do jednej ze swoich byłych partnerek.

Do tej pory nie było jasne, o którą kobietę chodzi. Na trop wpadł jednak Plotek.

Antek nie wyleczył się z miłości do Kasi. Byli ze sobą półtora roku, a rozstanie było nagłe i spowodowane jego nagłą fascynacją Joanną. Nigdy jednak nie zapomniał o Kasi i z każdym tygodniem coraz bardziej za nią tęsknił - podaje serwis plotek.pl.

Spotykał się z nią za plecami Opozdy!?

Plotki wskazują na to, że Antek spotykał się z Kasią Dąbrowską, gdy jeszcze był w związku z Joasią.

Pod koniec roku zaczęli nawet znowu potajemnie się widywać, a dawne uczucia i namiętności odżyły na nowo. Znalazł się w potrzasku, z którego mógł wyjść tylko, rozstając się z Joanną, bo ta przeczuwała, co się dzieje. I poukładania tych spraw mu życzyła w swoim poście - donosi wspomniany tabloid internetowy.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić