Redakcja o2.pl| 
aktualizacja 

To oni będą partnerować gwiazdom w "Tańcu z gwiazdami". Brakuje kilku znanych nazwisk

25

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od premiery nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Codziennie pojawiają się nowe doniesienia odnośnie gwiazd, które zdecydowały się na pląsy na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Wiemy, których tancerzy ponownie zobaczymy na parkiecie, a których w tym roku nie będziemy mogli obejrzeć na ekranie.

To oni będą partnerować gwiazdom w "Tańcu z gwiazdami". Brakuje kilku znanych nazwisk
Jan Kliment (AKPA, AKPA)

Przez "Taniec z gwiazdami" przechodzi obecnie tornado zmian. Już za kilka tygodni na antenie Polsatu zadebiutuje pierwszy odcinek nowej edycji show, na który musieliśmy czekać ponad rok. Nie ustają spekulacje dotyczące listy gwiazd, które w nim zatańczą. Podobnie ma się sprawa składu jurorów, którzy będą oceniać zmagania znanych i lubianych na parkiecie. Z pierwszych doniesień wynika, że w marcu w "Tańcu z gwiazdami" wystąpią m.in. Roxie Węgiel, Beata Olga Kowalska oraz Filip Chajzer. Z kolei oceniać ich mają Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz weteranka show Iwona Pavlović.

Nam z kolei udało się dowiedzieć, którzy tancerze już na przełomie lutego i marca będą partnerować gwiazdom, które zdecydowały się na przygodę w "Tańcu z gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agata Kulesza wspomina "Taniec z gwiazdami". Mówi, czy córka widziała jej występy
W tej edycji zatańczą ulubieńcy widzów i jednocześnie zwycięzcy poprzednich edycji programu, czyli Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Hania ostatnio doprowadziła do zwycięstwa aktora "Gliniarzy" Piotra Mroza, a jeszcze wcześniej Roberta Wabicha. Jacek z kolei triumfował w jednej z polsatowskich edycji w parze z Anią Karczmarczyk - mówi nam osoba z produkcji show.

- To mistrzowie tańca i stacji bardzo zależało na ich udziale. Na parkiecie pojawi się też Michał Danilczuk, który w ostatniej edycji był partnerem tanecznym Jacka Jelonka. Wszyscy w stacji byli pod wrażeniem jego pracowitości i umiejętności, dlatego ponownie zaproszono go do udziału w edycji. Będzie spora ilość nowych tancerzy w show, na castingach pojawiło się wielu wspaniałych tancerzy i wybór, kogo zatrudniono do edycji, był naprawdę trudny - dodaje nasz informator.

Jednocześnie wiadomo też, kogo nie możemy raczej się spodziewać w nowej edycji "Tańca z gwiazdami".

Widzowie go uwielbiali, ale Janek Kliment już nie pojawi się na parkiecie. Raczej marne szanse również są, że na ekranie zobaczymy Stefano Terrazzino - dodaje nasz informator.

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem odcinka był Igor Herbut. Lider zespołu LemON opowiedział, dlaczego trzeba było czekać prawie 6 lat na ich nowy album "Piątka", czy chciałby powrotu show "Must Be the Music" oraz jak pracuje mu się z Sarą James:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Igor Herbut: Dużo się uczę od Sary James. Cieszę się, że mogę jej pomagać w spełnianiu marzeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić