aktualizacja 

To poszło w Polskę. Nie mogła powstrzymać łez w TVP

5

Do poruszającego zdarzenia doszło w trakcie ostatniego wydania "Pytania na śniadanie". Prowadząca program miała ogromne problemy z opanowaniem emocji. W oczach celebrytki pojawiły się łzy. Co tak mocno ją poruszyło?

To poszło w Polskę. Nie mogła powstrzymać łez w TVP
Ida Nowakowska nie była w stanie powstrzymać łez (Instagram, Pytanie na śniadanie)

W trakcie ostatniej odsłony "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska oraz Anna Popek rozmawiały z aktorem Markiem Kaliszukiem.

Widzowie znają go między innymi z roli Bohdana w "M jak miłość". To jednocześnie były uczestnik muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Niedawno Kaliszuk popisał się fantastycznym zachowaniem. Aktor uratował życie śmiertelnie choremu chłopcu. Właśnie ten czyn bardzo mocno wzruszył Idę Nowakowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Toni Collette o kulisach filmu “Mafia Mamma”. "To była największa przyjemność”

Kaliszuk dziewięć lat temu podjął bardzo ważną decyzję. Właśnie wtedy zapisał się do rejestru potencjalnych dawców szpiku.

Ostatnio okazało się natomiast, że jego wsparcie jest potrzebne. Miał okazję zostać dawcą komórek krwiotwórczych dla chłopca chorego na białaczkę.

Oto moment, w którym dowiedziałem się, do kogo trafią moje komórki krwiotwórcze. Taki telefon z Fundacji DKMS otrzymuje każdy dawca. Mistyczne przeżycie [...] Jestem niezwykle zaskoczony i poruszony lawiną waszych reakcji, komentarzy i wiadomości. Dziękuję za wszystkie piękne słowa - przekazał aktor na Instagramie.

Marek Kaliszuk opowiedział o wsparciu dla młodego pacjenta

W trakcie "Pytania na śniadanie" Marek Kaliszuk opowiedział o tym, jak przebiegało pobieranie komórek szpiku. Mówił również o działaniu fundacji i młodym pacjencie, któremu zdołał pomóc.

Dowiedziałem się, że moje komórki macierzyste trafiły do chłopca w wieku szkolnym. Na razie nie chcę wiedzieć, skąd ten chłopczyk pochodzi. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby te komórki podjęły pracę i żeby ten chłopak stanął na nogi, wrócił do zdrowia, a potem, być może po minimum 2 latach, będzie możliwość poznania go - podkreślił aktor.

Gdy Kaliszuk zabrał głos, Nowakowska nie była w stanie opanować emocji. Wobec tego temat przejęła Anna Popek.

Marek ratuje w tej chwili czyjeś życie. Więc naprawdę Marku dziękujemy, wielki szacunek dla ciebie - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić