To się wydarzyło nagle. Musieli przerwać program w TV

24

Debata między Liz Truss a Rishi Sunakiem została przerwana. Było to konieczne, bo nagle doszło do zasłabnięcia prezenterki Kate McCann. Są już nowe informacje na temat stanu zdrowia dziennikarki.

To się wydarzyło nagle. Musieli przerwać program w TV
Liz Truss (Twitter)

W brytyjskiej Partii Konserwatywnej trwa kampania. Ma ona oczywiście związek z wyborami następcy lidera ugrupowania i premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona.

Na wtorkowy wieczór zaplanowana została kolejna debata. Wzięli w niej udział Liz Truss i Rishi Sunak. Są oni finalistami wyścigu o fotel szefa partii.

Debata została zorganizowana przez redakcje kanału TalkTV i "The Sun". Niestety, dyskusja musiała być przerwana. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych prezenterki Kate McCann.

BBC zamieściło w sieci fragment debaty. Mniej więcej w połowie wypowiedzi Truss w studiu rozległ się głośny huk. Szybko okazało się, że McCann zemdlała.

Musieli przerwać debatę

Chwilę po tym incydencie nadawanie zostało przerwane. TalkTV przekazał, że prezenterce nic się nie stało, ale "medyczna rada była taka, aby nie kontynuować debaty".

Przepraszamy widzów i słuchaczy - napisano.

Wpisy po przerwanej debacie opublikowali też Truss i Suntak. Oboje nie ukrywali, że poczuli ulgę, uzyskując informację, że McCann czuje się dobrze. Ponadto zadeklarowali gotowość do ponownego spotkania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Paulina Krupińska zapewnia: "Moja pozycja nie była zależna od Edwarda Miszczaka"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić