Tylko spójrz na zdjęcie. Rozenek-Majdan ma sobowtóra?

113

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na głowie bardzo dużo obowiązków. Obecnie przygotowuje się do nagrań swojego nowego programu. Poza tym zaciekle walczy o refundację in vitro i prowadzi kilka interesów. Czyżby gwiazda uznała, że jest tego za dużo i potrzebuje... sobowtóra?

Tylko spójrz na zdjęcie. Rozenek-Majdan ma sobowtóra?
Małgorzata Rozenek-Majdan (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się niemałą popularnością. Telewizyjna gwiazda postanowiła to wykorzystać i rozszerzyła działalność o dwa biznesy. Uznała, że spróbuje zainteresować swoich fanów nowym cateringiem dietetycznym i marką ubrań Mrs.Drama.

Celebrytka ma butik na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Poza tym prowadzi sklep internetowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie potrafią odróżnić leku od suplementu diety

Dotychczas sama pozowała do zdjęć w ubraniach swojego projektu. Ostatnio jednak w tej roli pojawiła się modelka, która bardzo mocno przypomina Małgosię Rozenek-Majdan.

Gdy zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia na stronie marki odzieżowej Rozenek, przecieraliśmy oczy ze zdumienia - czy to Małgosia czy jednak ktoś inny? Modelka ma taką samą fryzurę jak perfekcyjna pani domu, powiększone usta i śnieżnobiały uśmiech. Prezentując ubrania w stylu Małgoni, wygląda wręcz identycznie - spostrzega "Super Express".

Poniżej można zobaczyć dublerkę Małgosi Rozenek-Majdan. Trzeba przyznać, że rzeczywiście jest niezwykle podobna do telewizyjnej gwiazdy!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędza

Ostatnio głośno było o tym, ile Małgorzata Rozenek-Majdan wydała na buty. Doniesienia "Super Expressu" wręcz zwaliły z nóg.

I choć nawet zwykłe trampki, które nosi prezenterka, kosztują minimum 4 tys. zł, a najdroższe modele jej butów kosztują ponad 10 tys. zł, ona zapewnia, że jest… oszczędna - pisał tabloid.

Ten przykład pokazuje, że gwiazda nie żyje zbyt oszczędnie. Choć jeszcze jakiś czas temu zapewniała, że jest inaczej...

Jestem ostrożniejsza z wydawaniem pieniędzy. Jako mama trójki synów, których edukacja kosztuje bardzo dużo. Łatwo wydaję na podróże. Ale nie określiłabym się jako osoba rozrzutna. Jestem oszczędna. Znam wartość pieniądza. Wiem, że to, że teraz je mam, nie oznacza, że tak będzie przez całe życie - przekazała w jednym z wywiadów, cytowana przez "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić