Nie poszedł na łatwiznę. Takie imię dał Wiśniewski nowemu dziecku

254

Michał Wiśniewski razem ze swoją czwartą żoną spodziewali się dziecka. Media donoszą, że na świat przyszedł już kolejny potomek gwiazdora. Imię, jakie mu nadał, jest naprawdę nietypowe.

Nie poszedł na łatwiznę. Takie imię dał Wiśniewski nowemu dziecku
Michał Wiśniewski doczekał się już piątego dziecka? (AKPA)

Michał Wiśniewski w ubiegłym roku rozstał się z Dominiką Tajner i zaraz potem kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. Gwiazdor szybko zdecydował się też na powiększenie rodziny. Latem 2020 oświadczył, że spodziewa się piątego potomka.

Jak donosi "Fakt" rodzina Wiśniewskich już się powiększyła. Żona Michała - Pola, miała urodzić mu syna. Para jednak jeszcze nie skomentowała doniesień, choć styczeń faktycznie był przewidywanym czasem rozwiązania.

Gwiazdor zdradził już, jakie imię nada synowi, którego doczekał się z czwartą żoną. Jak zwykle, nie poszedł na łatwiznę. Młody Wiśniewski będzie nazywał się Falco Amadeus. Dzieci muzyka raczej nie będą miały problemu z powtarzalnością imion w szkole czy w pracy.

Michał Wiśniewski pierwszych dzieci doczekał się dopiero z drugą żoną - Mandaryną. Owocem miłości tej dwójki jest Xavier Michał i Fabienne. Z Anną Świątczak muzyk również ma dwójkę dzieci - Etiennette Annę i Vivienne Viennę.

Zobacz także: Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić