Piotr Krysiak i "gwiazdor TVP". Dziennikarz zapowiada "bombę"

25

Kilka dni temu Piotr Krysiak publikował historię "gwiazdora TVP", który miał zgwałcić jedną z modelek. Choć nie padło nazwisko podejrzanego o rzekomy czyn, tłumaczyć zaczął się Jakimowicz. Krysiak ma odkryć więcej faktów.

Piotr Krysiak i "gwiazdor TVP". Dziennikarz zapowiada "bombę"
(Facebook)

Piotr Krysiak dwa tygodnie temu udostępnił wpis, w którym opowiada historię zgwałconej modelki podczas konkursu piękności. Nie sposób nie zauważyć, że historia ta poruszyła media. Czynu tego miał się dopuścić "gwiazdor TVP". Jego nazwisko w poście nie padło ani razu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mimo tego "gwiazdor" do tablicy wywołał się sam. Jarosław Jakimowicz uznał, że opowieść dotyczy jego, choć wyparł się postawionych w tekście zarzutów. Choć Krysiak nie wspomniał nigdzie, że o Jakimowicza chodzi, ten już zapowiada pozew.

Jak się okazuje, Krysiak planuje zdradzić więcej szczegółów. W rozmowie z Tomaszem Sekielskim zapowiedział premierę. Najprawdopodobniej ma chodzić o książkę, która będzie opowiadała o "gwiazdorze TVP" i o tym, co zrobił modelce podczas konkursu piękności w Łukowie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, materiał pojawić się ma za kilka tygodni.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Aborcja w Polsce. Protesty po opublikowaniu orzeczenia TK
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić