aktualizacja 

Wszystko wyszło na jaw. Krawczyk chciał go zwolnić

10

Andrzej Kosmala był współpracownikiem, a zarazem przyjacielem Krzysztofa Krawczyka. Podczas rozmowy z "Faktem" ujawnił, że ich relacja nie zawsze była perfekcyjna. Artysta czasami myślał o zmianie menedżera.

Wszystko wyszło na jaw. Krawczyk chciał go zwolnić
portret, Krzysztof Krawczyk (Licencjodawca, AKPA)

5 kwietnia 2021 roku zmarł Krzysztof Krawczyk. Ta wiadomość była wielkim ciosem dla wszystkich fanów tego artysty, ale i dla całego środowiska artystycznego. Z jego odejściem nie mógł pogodzić się między innymi Andrzej Kosmala, wieloletni menedżer piosenkarza.

Kosmala dzielnie wspiera wdowę po ikonie polskiej muzyki - Ewę Krawczyk. Poza tym pamięta o kolejnych miesięcznicach śmierci swojego przyjaciela.

Andrzej Kosmala w rozmowie z "Faktem" odsłonił kulisy współpracy z Krzysztofem Krawczykiem. Okazuje się, że współpraca nie zawsze układała się idealnie. Artysta aż trzykrotnie chciał go zwolnić.

A co pani myśli, że Krawczyk nie próbował mnie zwolnić? Przede wszystkim chciał zamienić na młodszy talent, bo młodzież może dzisiaj tak dużo, a co starszy pan? - powiedział z uśmiechem na twarzy Andrzej Kosmala w rozmowie z "Faktem".

Krawczyk nie był jednak w stanie znaleźć następcy swojego menedżera. Kandydaci byli świadomi tego, że praca na poziomie Kosmali byłaby sporym wyzwaniem.

Andrzej Kosmala wprost o współpracy z Krzysztofem Krawczykiem

Kosmala nie ukrywa, że kooperacja z tak wielkim artystą to spore wyzwanie.

Trzeba zjeść beczkę śledzi i wypić hektolitry wódki, żeby takim artystą się zajmować - zauważył.

Kandydaci na stanowisko menedżera Krawczyka - według słów jego przyjaciela - dostrzegali, że "siłą Krawczyka i Kosmali było to, że doskonale się rozumieją".

Zobacz także: Olga Bołądź poznała świat fotografów paparazzi. Śledziła swoich kolegów z branży
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić