Wygadała się. Wstydliwy sekret Idy Nowakowskiej

13

Dość nieoczekiwanie potoczyło się jedno z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie". W pewnym momencie Ida Nowakowska została zaskoczona postawą redakcyjnej koleżanki. Nerwowo zareagowała na osobiste pytanie Małgorzaty Tomaszewskiej.

Wygadała się. Wstydliwy sekret Idy Nowakowskiej
Ida Nowakowska (Licencjodawca, AKPA)

Ida Nowakowska to polska aktorka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Wiele osób kojarzy ją przede wszystkim z porannego programu śniadaniowego Telewizji Polskiej. Z TVP Nowakowska jest związana od 2018 roku.

Obecnie regularnie pojawia się w "Pytaniu na śniadanie". Ten program jest emitowany na żywo, co sprawia, że niejednokrotnie dochodzi w nim do zabawnych, ale i niezręcznych sytuacji.

Coś na ten temat wie właśnie Nowakowska. Z kłopotliwym wątkiem musiała zmierzyć się podczas poniedziałkowego wydania śniadaniówki TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Z punktu widzenia Polski Ukraina powinna być w NATO". Jest ważny warunek

Na antenie poruszono kwestię doboru odpowiedniego obuwia podczas upałów. Wówczas redakcyjna koleżanka Idy Nowakowskiej zadała jej bardzo zaskakujące pytanie.

Pęcherze są chlebem powszednim tancerza. Czy używałaś dezodorantów albo talków? - pytała byłą tancerkę.

Przez moment w studiu zapanowała niezręczna cisza. Nieco później Nowakowska zaczęła się tłumaczyć.

Czasami tak. Jak się tańczy w puentach - do dzisiaj używam talku, to pomaga tej stopie znaleźć takie idealne miejsce w bucie, tej pozycji, która jest nienaturalna - podkreślała wyraźnie zakłopotana Ida.

Ida Nowakowska nigdy nie pokazuje stóp. Dlaczego?

Ida Nowakowska wyjaśniała również, że stopy zawodowych tancerek są bardzo narażone na urazy. Jednocześnie wyznała, że woli ukrywać te części ciała przed kamerami.

Natomiast stopy tancerek, jeśli już o tym mamy tak sobie chwilę porozmawiać, są przyzwyczajone do tego bólu, dlatego też nigdy nie pokazuję swoich stóp, bo one mają różne zgrubienia takie miejsca, które są dla mnie cenne, bo dzięki temu mogę sobie spokojnie tańczyć i się nie przejmować tym, natomiast to jest zupełnie inny świat. Te stopy nie są do pokazywania - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić