Wygrał "Top Model" z zespołem Tourette'a. Tak wyglądał jego związek

14

Dawid Woskanian to zwycięzca 8. edycji "Top Model". Mężczyzna, który dwa lata temu wygrał 100 tys. złotych cierpi na zespół Tourette'a. Zdradził jak wygląda jego życie po programie. Opowiedział też o rozstaniu z dziewczyną.

Wygrał "Top Model" z zespołem Tourette'a. Tak wyglądał jego związek
Dawid Woskanian z "Top Model" o tym, co zrobił z wygraną (AKPA, AKPA)

Dawid Woskanian zdradził, na co wydał 100 tys. złotych wygrane w "Top Model". Mężczyzna wygrał 8. edycję programu TVN. To zmieniło jego życie, na dobre rozgościł się w świecie modelingu. Wcześniej pracował m.in. w fabryce słodyczy, co zdradził portalowi Cozatydzien.tvn.pl.

To była taka standardowa praca w magazynie. Oczywiście nie wyobrażałem sobie tego na całe życie. To była tylko młodzieńcza praca, chciałem się trochę usamodzielnić - mówi Woskanian.

Gdyby nie program, jest niemal pewny, że zostałby trenerem personalnym. Jego życie potoczyło się jednak inaczej. Zwyciężył słynne show i zgarnął 100 tys. złotych. Opowiedział, na co przeznaczył nagrodę. Nie miał jasnego celu, postawił więc na oszczędności:

Nie wiedziałem, co sobie mogę za to kupić. Nie mam specjalnych wymagań, więc postawiłem na oszczędności. Nie chciałem wydać całej kwoty w pięć minut. Nie czułem potrzeby, żeby kupować drogie samochody czy markowe ciuchy.

Związek osoby z zespołem Tourette'a

Dawid Woskanian opowiedział też, jak wyglądał jego związek. Miał dziewczynę jeszcze przed programem. Podczas wspólnych dwóch lat mężczyzna dostał od niej dużo wsparcia i zrozumienia. Niestety, nie każda kobieta ma takie podejście:

Niektóre dziewczyny z pewnością nie mogą być z turetykiem, bo przeszkadzają im różne zachowania. Nie wyobrażają sobie zasypiać w łóżku obok osoby, która ma niekontrolowane ruchy, wydobywają się z jej ust dziwne odgłosy. Niektóre tiki mogą brzydzić, wyglądają dość niechlujnie, np. wystawianie języka - mówi w rozmowie z portalem.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić