Oliwier Nytko
Oliwier Nytko| 

YouTuber Isamu otwiera food trucka GigaBuła. Dobry pomysł na biznes?

7

Popularny twórca z YouTube i Twitcha, Isamu, ogłosił rozpoczęcie nowego biznesu: food trucka. Jak wygląda jego nowy pomysł na biznes?

YouTuber Isamu otwiera food trucka GigaBuła. Dobry pomysł na biznes?
YouTuber Isamu otwiera swojego food trucka (YouTube)

Twórcy internetowi coraz częściej zaczynają tworzyć biznesy poza światem YouTube. Niedawno, jeden z najpopularniejszych youtuberów, Karol Gązwa "Blowek" otworzył sieć wirtualnych restauracji "Blow Burgers". Sieć ta jest już dostępna w większości większych miast w Polsce - w Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy w Warszawie. Teraz okazuje się, że inny twórca internetowy także otwiera swój biznes w przemyśle gastronomicznym.

IsAmU otwiera food trucka "GigaBuła"

Jak dowiedzieliśmy się z m.in. z postów na Instagramie oraz nowego filmu Szymona "IsAmU" Kasprzyka, popularny twórca zamierza otworzyć swojego własnego food trucka. Jaki był powód założenia takiego biznesu?

Podczas rozmowy z "takim chłopakiem z MasterChefa", został mu podsunięty pomysł na zarobienie dodatkowej gotówki. W jaki sposób? Poprzez otworzenie ciężarówki z jedzeniem!

Co robić, żeby zarobić jeszcze? Co zrobić, żeby było coś nowego, żeby się żyć chciało? Abym jakiś nowy kierunek obrał? A on mi mówi "kup sobie food trucka" - opowiadał IsAmU

"Chłopak z MasterChefa" ma ułożyć IsAmU menu. A kim ma być ta tajemnicza osoba? Szymon przekazał, że pojawi się na następnym filmie - oraz to, że że food truck będzie promowany jego osobą.

Nie wiem, czy jakiś food truck jest promowany i premiowany gościem, który wygrał dwa razy MasterChefa? Nie wiem, ale nasz będzie - powiedział.

W dalszej części filmu Szymon mówi, że jego biznes gastronomiczny będzie się pojawiał na dużych wydarzeniach typu PGA. A co będzie sprzedawać? Standardowe jedzenie typu fast food: hamburgery, zapiekanki i frytki.

Szymon ogłosił także, że inny popularny twórca, NitroZyniak stał się współwłaścicielem "GigaBuły". A skąd taka nazwa?

Food truck będzie się nazywał GigaBuła z racji tego, że teraz jest taki trend na słowo "giga", a do tego dodaliśmy bułę.
Zobacz także: KUPIŁEM SWÓJ FOOD-TRUCK...

Twórca pokazał też na Instagramie logo nowego biznesu:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak myślicie, jego pomysł wypali?

Zobacz także: Youtuber, instagramerka, tiktokerka - to zawody marzeń nastolatków. Gdzie zmierza rynek pracy?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić