Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Zamachowski znów weźmie ślub? Oto co mu stoi na przeszkodzie

16

Zbigniew Zamachowski po głośnym rozstaniu z Moniką Richardson zdaje się już zapomniał. Od pewnego czasu jest coraz częściej widywany z nową partnerką - koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą. W mediach aż wrze, że para zdecydowała się już nawet na wspólne mieszkanie. Czy to oznacza, że aktor myśli o kolejnym ślubie?

Zamachowski znów weźmie ślub? Oto co mu stoi na przeszkodzie
Zbigniew Zamachowski (AKPA, AKPA)

Zbigniew Zamachowski to prawdziwy polski Don Juan. Skaczący z kwiatka na kwiatek aktor rozkochuje w sobie kolejne znane kobiety.

Jeszcze nie tak dawno temu media żyły jego głośnym rozstaniem z Moniką Richardson, z którą spędził siedem lat. Choć formalnie wciąż pozostają małżeństwem, obecnie nic już ich nie łączy i oboje nawiązali nowe relacje.

Nie zamknęłam się w domu, nie schowałam się pod kocem i nie opłakiwałam długo swojego ostatniego małżeństwa, chociaż musiałam otrząsnąć się z szoku, jaki zafundował mi mąż - wkrótce były już mąż. Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce - opowiadała potem dziennikarka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Teraz gwiazdor spotyka się z koleżanką po fachu - Gabrielą Muskałą. Media donoszą, że para zamieszkała już razem na warszawskim Mokotowie. Oprócz tego, wnikliwi obserwatorzy dostrzegli na niedawnych zdjęciach paparazzi pierścionek u aktorki. Czy to oznacza, że aktor chce się ożenić po raz czwarty?

Wszystko jednak zależy od Moniki, której do rozwodu się... nie spieszy. A to ponoć dlatego, że nie chce psuć sobie nerwów w nowym związku z Konradem Wojterkowskim. Uda im się to załatwić polubownie, czy Richardson będzie chciała dać pstryczka w nos swojemu eks?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić