Zaskakujące wieści ws. Królikowskiego. Tak miał postąpić po ślubie

7

Do sieci trafiły doniesienia, które wskazują na to, że nawet po ślubie Antek Królikowski miał wątpliwości dotyczące wspólnego mieszkania z Joanną Opozdą. Teraz swoje ustalenia w tym zakresie podaje Pudelek.

Zaskakujące wieści ws. Królikowskiego. Tak miał postąpić po ślubie
Joanna Opozda, Antek Królikowski (AKPA)

Między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim ponownie zrobiło się gorąco. To między innymi za sprawą afery z chrzcinami Vincenta. Małżonkowie twardo bronią swoich racji, publikując rozmaite informacje.

Tymczasem światło dzienne ujrzały kolejne doniesienia, które mogą zaskakiwać. Tygodnik "Twoje Imperium" daje do zrozumienia, że Królikowski miał być rzekomo nie do końca przekonany do zamieszkania z Opozdą po tym, jak wzięli ślub. Podano, jak miał zachować się aktor.

Wynajął mieszkanie na warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie żony, zamiast wprowadzić się do wspólnego lokum - mówi informator "Twojego Imperium".

Osoba z otoczenia celebryty powiedziała też, że w związku z tym rodzice Vincenta jeszcze mocniej się od siebie oddalili. - Potwierdzają to prawnicy Antoniego, argumentując, że "więź emocjonalna między małżonkami wygasła" - kontynuuje źródło tygodnika.

On zaprzecza doniesieniom ws. Królikowskiego

Przytoczonym doniesieniom zaprzeczył informator Pudelka. Okazuje się, że para miała ze sobą mieszkać przez pewien czas.

Antek mieszkał z Joasią. Gdy się rozstali, Królikowski wynajął mieszkanie na tej samej ulicy, ponieważ liczył, że uda mu się odzyskać Opozdę, ale ona już nie chciała do niego wrócić - przekazał rozmówca Pudelka.

Zobacz także: Maja Hirsch policzkuje Antka Królikowskiego
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić