Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Zofia Merle nie wychodzi z mieszkania. Dramat aktorki

29
Podziel się:

Zofia Merle nie pojawiła się na pogrzebie swojego męża Jana Mayzela, co zaniepokoiło wiele osób. Jak dowiedział się "Super Express" aktorka od dłuższego czasu zmaga się z poważną chorobą, która nie pozwala jej opuszczać mieszkania.

Zofia Merle nie wychodzi z mieszkania. Dramat aktorki
Zofia Merle kilka lat temu wycofała się z życia publicznego. (AKPA)

Zofia Merle jest często nazywana mistrzynią drugiego planu. W większości filmów i seriali, z których ją znamy, wcielała się w mniej ważne postaci, ale zawsze bardzo się wyróżniała i zapadała w pamięć. Pojawiała się nie tylko na ekranie, ale także w różnych teatrach.

Zofia Merle ma poważne problemy ze zdrowiem

30 grudnia zmarł mąż aktorki - Jan Mayzel. Zofia Merle jednak nie pojawiła się na pogrzebie co zaniepokoiło wiele osób.

Jak dowiedział się "Super Express", aktorka nie wychodzi z własnego mieszkania. Ma poważne problemy ze zdrowiem, przez które nie może się poruszać. To właśnie dlatego nie uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych męża.

Zosia jest bardzo schorowana i nie mogła być na pogrzebie. Mieszka w bloku bez windy i już od pewnego czasu nie wychodzi z domu, bo nie jest w stanie wejść ani zejść po schodach – mówi dla SE przyjaciółka aktorki.

Zofia Merle debiutowała w latach 50. w teatrze, ale szybko została zaangażowana do filmu. Zagrała w takich polskich klasykach jak: "Chłopi", "Noce i dnie" czy "Miś". W ostatnich latach była kojarzona z rolami w serialach "Na dobre i na złe" czy "Klan". W 2013 roku po śmierci syna Marcina wycofała sie z życia publicznego.

Zobacz także: Sebastian Fabijański spełni się w roli reżysera?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Dynia
4 miesiące temu
Niestety. Tak żyją tysiące młodych niepełnosprawnych w Polsce i też nikt się nimi nie przejmuje. Od 5 lat walczę z PFRONem o zrobienie podjazdu w moim bloku więc w pełni rozumiem sytuację.
Grażyna
4 miesiące temu
Wszystkiego dobrego Pani Zosiu, wytrwałości, zdrówka.
Gorz13
4 miesiące temu
Pani Zofio - ZDROWIA. Jestem po wymianie biodra i coraz lepiej się poruszam. Pełen Szacun dla Pani.
WILK
4 miesiące temu
ŻEBY NIE TE KOMUCHY TO BYŚ DO TEJ PORY NA WSI MIESZKAŁA W PIĘCIU NA JEDNYM POKOJU .ANIU.
Anka
4 miesiące temu
Żal,ale ta pani nie jest sama. Moja mama od niespełna roku też nie wychodzi z domu. Ma zaawansowaną osteoporozę,chodzi przy balkoniku. Też jest nam Żal, ale cóż mozna zrobic. To nie rąk prosto przetransporowac taką osobę .
Ojj
4 miesiące temu
Smutna sprawa !! , gdzie jest opieka społeczna ? , gdzie jest państwo ? gdzie jest pomoc sąsiedzka ?, przerażająca znieczulica! to są efekty braku kultury , wychowania bez serca braku wiary !!!
Edward
4 miesiące temu
Bardzo, bardzo lubię aktorstwo pani Zofii Merle. Życzę pani Zofii zdrowia.
Barcelona
4 miesiące temu
A gdzie był minister Gliński i cała świta pseudocelebrytow,zapomnieli o autorce drugiego planu i nikt nie pomógł jej uczestniczyć w pogrzebie męża. Wstydzę się, że żyje w takim zaklamanym kraju.Dla Pani Zofii dużo zdrowia!!!!
Sz wagier
4 miesiące temu
I co,nikt nie pomógł wyjść z domu? Państwo tylko przed kamerą mili i dobrzy
Ania
4 miesiące temu
Pani Zofia to osoba która swoją osobowością i takim ciepełkiem budzi ogromną sympatię Droga Pani W dniach tak ciężkich dla Pani proszę przyjąć kondolencje Życzę również powrotu do zdrowia Z wyrazami symoatii Wierna widzka
eva
4 miesiące temu
Pani Zofio! Pozdrawiam i życzę wszystkiego Dobrego
eva
4 miesiące temu
Pani Zofio! Pozdrawiam i życzę wszystkiego Dobrego
olooooooo
4 miesiące temu
Ludzie, uciekajta! Doktory jadą
Zbig
4 miesiące temu
Czytam te komentarze i jestem wściekły ale nie zaskoczony. Jakaś część tego narodu to ludzie bez serca ,empatii. Bardzo mi żal i współczuję Pani Zofii życie jest okrutne i nieprzewidywalne, ci którzy dają instrukcję na życie i głupie porady nie mają pojęcia o życiu. Podłość ludzka jest bezinteresowna i nieograniczona. Myślę że Pani Zofia upora się z losem przy pomocy dobrych ludzi którzy jeszcze istnieją.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić