Aktor dołączył do Fame MMA. Postanowił pozwać pracownika federacji

5

Tomasz Oświeciński został nowym zawodnikiem freakfightowej federacji Fame MMA i szykuje się do debiutu. Aktor, a także były zawodnik organizacji KSW krótko przed galą postanowił jednak... pozwać pracownika ochrony swojego nowego pracodawcy. W tej sprawie wydał nawet oficjalny oświadczenie.

Aktor dołączył do Fame MMA. Postanowił pozwać pracownika federacji
Na zdjęciu: Tomasz Oświeciński (PAP, Marcin Obara)

Na sobotę, 17 maja zaplanowała została gala Fame MMA 21. Podczas niej dojdzie do kilku debiutów, ale najwięcej emocji budzi pierwszy pojedynek Tomasza Adamka we freakfightowej federacji. Przeciwnikiem legendarnego boksera będzie Patryk "Bandura" Bandurski.

W gronie debiutantów znajduje się także Tomasz Oświeciński. Trzeba jednak podkreślić, że dla aktora będzie to powrót do sportów walki. We wrześniu 2017 roku podpisał bowiem kontrakt z KSW i dla tej organizacji stoczył dwa pojedynki. Najpierw pokonał rapera Paweła "Popka" Mikołajuwa, a później przegrał z kulturystą Erko Junem.

Teraz Oświeciński w PreZero Arenie Gliwice zmierzy się z doświadczonym freakfighterem, a mianowicie Adrianem Ciosem. Przed tym starciem zrobiło się głośno o aktorze z uwagi na to, że ten postanowił pozwać pracownika ochrony Fame MMA Nikolę Milanovicia z uwagi na to, że Serb miał hejtować go na Facebooku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polka błyszczała w Anglii. To była miss Euro
- W zeszłym tygodniu stałem się obiektem ataku ze strony niejakiego Nikoli Milanovicia, który na profilu mma.pl na platformie Facebook używając grypsery - bandyckiej gwary więziennej obrzucił mnie najbardziej obelżywymi określeniami, jakie w niej występują. Nie mogę tego zlekceważyć i przyzwalać na takie zachowania, czego konsekwencją jest to, że przeciwko Panu Nikoli Milanovicovi toczy się postępowanie karne przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia pod sygnaturą akt X K 585/24 - w ramach aktu oskarżenia został on oskarżony o popełnienie przestępstwa zniesławienia oraz przestępstwa zniewagi na moją szkodę - wyjawił nowy nabytek Fame MMA.
- Równocześnie podkreślam, iż w ramach mojej dobrej woli wysłałem do Pana Milanovicia wezwanie do dokonania przeprosin za jego obelżywe wypowiedzi. Jeżeli wykona to wezwanie w ciągu trzech dni to biorę pod uwagę polubowne zakończenie tej sprawy - dodał aktor.

W swoim oświadczeniu Oświeciński przekazał również, że zamierza utworzyć fundację, która miałaby zajmować się walką z hejtem i wspieraniem młodzieży, która w takich sytuacjach nie ma się do kogo zwrócić.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić