Andrzej Gołota otrzymał nietypowe pytania. Odpowiedziała jego żona

5

Mariola Gołota pokazała w sieci kulisy powstawania książki na temat jej męża. Pięściarz spotkał się z autorem w restauracji. W sieci zaroiło się od komentarzy, a jeden z internautów zadał byłemu bokserowi nietypowe pytanie... Odpowiedzi udzieliła małżonka "Andrew".

Andrzej Gołota otrzymał nietypowe pytania. Odpowiedziała jego żona
Powstaje książka o Andrzeju Gołocie (Instagram)

Andrzej Gołota doczeka się książki na swój temat. Jak podał "Dziennik Polski", "Niepokonany w 28 walkach" będzie zawierał 25 wywiadów na 25-lecie niezapomnianych walk z Riddickiem Bowem.

Wśród przepytywanych znalazły się osoby, które miały duży wpływ na karierę Polaka. W tym gronie nie zabrakło promotora Ziggy'ego Rogalskiego, trenera Sama Colonny czy pięściarzy Dariusza Michalczewskiego bądź Lennoxa Lewisa. Kulisy powstawania książki pokazała w sieci jego żona, Mariola.

Książka o sportowcu bez udziału sportowca jest jak pusty talerz z kartką opisującą danie - napisała Mariola Gołota na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Powstaje książka o Andrzeju Gołocie. Coraz bliżej premiery

"Niepokonany w 28 walkach" będzie miało swoją premierę 2 czerwca. Książkę można już jednak zamawiać w wybranych księgarniach. Fanów zaciekawiło jednak zupełnie coś innego.

Internauci dopytywali pod zdjęciem... co zamówił Gołota na obiad. Odpowiedzi udzieliła małżonka pięściarza. Na talerzu pojawiła się sałatka Caesar, szparagi zawijane w łososia i okoń morski.

Andrzej Gołota to brązowy medalista mistrzostw olimpijskich w Seulu (1988). Stoczył 52 zawodowe walki, 41 z nich wygrał, w tym 33 przez nokaut. Karierę zakończył w 2013 roku.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić