LAK| 
aktualizacja 

Będą mieli trzecie dziecko? Oto reakcja Lewandowskiej

202

Anna i Robert Lewandowscy są już szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci - Klary i Laury. Czy to będą mieli trzecie dziecko? Żona kapitana reprezentacji Polski uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowie z fanami w mediach społecznościowych.

Będą mieli trzecie dziecko? Oto reakcja Lewandowskiej
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

Robert Lewandowski jest najpopularniejszym polskim sportowcem. Codziennie o napastniku powstają dziesiątki artykułów, jego przyszłość jest teraz głównym tematem wśród kibiców. Warto dodać, że konto napastnika Bayernu na Instagramie obserwuje ponad 26 mln osób. Dużym zainteresowaniem cieszy się także jego żona, Anna, która uwielbia interakcję z internautami. Bardzo chętnie z nimi rozmawia, odpowiada na pytania.

Żona reprezentanta Polski w środę odpowiadała na pytania swoich fanów na InstaStories - w ramach opcji Q&A czyli Questions and Answers (z ang. pytania i odpowiedzi).

Nie zabrakło oczywiście pytań o transfer Roberta do Barcelony. Trenerka fitness odpowiedziała bardzo krótko i wymownie - po angielsku: "Też chciałabym to wiedzieć".

Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko?

Jeden z internautów zapytał Lewandowską o powiększenie rodziny. "Będziesz mieć kiedyś trzecie dziecko?" - tak brzmiało pytanie.

Żona Roberta odpowiedziała na to pytanie, zamieszczając też roześmiane emotikony.

"Szczerze... zastanawiam się, co odpowiedzieć hahaah. A tak serio.. dziewczynki zapewniają nam atrakcji za czworo" - odpisała.

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami Klary i Laury. Ich pierwsza córka urodziła się w maju 2017 r., a druga 3 lata później.

Po raz kolejny w mediach przewija się temat powiększenia rodziny Lewandowskich.

Kiedyś jeden z internautów pokusił się o wiadomość do Anny Lewndowskiej, którą ta udostępniła. Zasugerował, że Laura głośno krzyczy "tata", a nie "mama", to następny będzie syn. Reakcja żony piłkarza Bayernu Monachium była wtedy mocno zastanawiająca. Napisała: "o proszę", dając fanom do myślenia.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić