LAK| 

Szpilka przerwał wideo. Tak zwróciła się do niego jego ukochana

43

Kamila Wybrańczyk była wniebowzięta, gdy oglądała w akcji Artura Szpilkę na gali KSW. "Szpila" pokonał Ukraińca Radczenkę, a później... przerwał wywiad, którego udzielała jego ukochana. Ta zwróciła się do niego w wymowny sposób.

Szpilka przerwał wideo. Tak zwróciła się do niego jego ukochana
Wybrańczyk i Szpilka (YouTube)

Artur Szpilka w debiutanckiej walce w MMA pokonał na KSW 71 w Toruniu Ukraińca Sergieja Radczenkę. Były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie w wadze ciężkiej zdominował swojego rywala i zmusił go do odklepania w 2. rundzie

33-letni "Szpila" w trakcie walki w Arenie Toruń nie musiał martwić się o doping. Fani mocno go wspierali, w tym gronie była także jego partnerka, Kamila Wybrańczyk, która niezwykle emocjonalnie reagowała na wydarzenia w klatce.

Szpilka przerwał wywiad

Wybrańczyk była wniebowzięta, gdy oglądała w akcji Artura Szpilkę na gali KSW. Gdy jej ukochany wygrał, ta wręcz oszalała ze szczęścia.

Po walce udzieliła wywiadu serwisowi "mma.pl".

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Nie spodziewałem się tego, że Artur jest aż tak wszechstronny. Myślę, że takie zwycięstwo było mu bardzo potrzebne. To go zbuduje - powiedziała.

Rozmowę przerwał Szpilka, który szedł w kierunku szatni. Dał buziaka swojej ukochanej, zapowiedział wyjazd na wakacje. Wybrańczyk zwróciła się do niego w wymowny sposób.

- Jesteś cały mokry, idź się kąpać - uśmiechnęła się.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić