Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
PSW
|

Brutalny atak. Kibice byli w szoku

3
Podziel się:

W niedzielę rozpoczął się Puchar Narodów Afryki. Piłkarski turniej nie miał jednak dobrego startu. Już w 38. sekundzie doszło do brutalnego faulu. Decyzja sędziów była niezrozumiała dla kibiców.

Brutalny atak. Kibice byli w szoku
(Twitter, JamesJohn2427)

Kamerun, jako gospodarz Pucharu Narodów Afryki, w meczu otwarcia podejmował Burkina Faso. W inauguracyjnym pojedynku turnieju nie zabrakło kontrowersji. I to już od pierwszych sekund. W 38. sekundzie meczu brutalnego faulu dopuścił się burkiński piłkarz, Steeve Yago.

Collins Fai, zawodnik Kamerunu, minął rywala i wypuścił sobie piłkę. Yago postanowił ratować sytuację. Wślizgiem zamierzał wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie, że drugą nogą agresywnie wszedł w udo rywala. Fai padł na murawę i długo zwijał się z bólu.

Widzowie tego pojedynku spodziewali się, że Yago rozpocznie turniej od szybkiej czerwonej kartki. Arbiter, ku wielkiemu zdziwieniu, okazał się dla niego łaskawy, bo wyciągnął z kieszeni tylko żółty kartonik.

Po meczu Yago wyraził skruchę w mediach społecznościowych. "Chcę przeprosić Collinsa Faiego za mój niebezpieczny atak na początku meczu!" - napisał.

A kameruński piłkarz zareagował z wielką klasą. "To się zdarza. Powodzenia w pozostałej części turnieju" - odpowiedział na wpis rywala.

Kamerun ostatecznie pokonał Burkina Faso 2:1. Obie bramki dla triumfatorów padły z rzutu karnego.

Zobacz także: Polka oczarowała odważnym strojem. "Uwielbiam"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Marcin
2 tyg. temu
Dziki to dziki i dzikim zostanie.
Enter
2 tyg. temu
Ee tam myślałem że czarnuszki sobie kończyny poobcinali..
o.Andrzej
2 tyg. temu
Jeszcze nie oswojone
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić