LAK| 

Burza wokół odsunięcia Szpakowskiego. Żona Majdana atakuje, padły mocne słowa

150

- To była bardzo zła decyzja. Smutna historia. Szkoda, że zrobiono to w tak mało elegancki sposób - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan, która nie ukrywa, że głos Dariusza Szpakowskiego towarzyszył ludziom z jej pokolenia w trakcie najważniejszych wydarzeń.

Burza wokół odsunięcia Szpakowskiego. Żona Majdana atakuje, padły mocne słowa
szpakowski (WP, MICHAL DOMNIK)

Nie milkną echa po decyzji Marka Szkolnikowskiego, który zdecydował się na zmianę głównego komentatora w finale Euro 2020. Początkowo mecz Anglia - Włochy miał skomentować duet Dariusz Szpakowski - Andrzej Juskowiak, ale ostatecznie dyrektor TVP Sport przydzielił do finału Mateusza Borka i Kazimierza Węgrzyna.

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału. Rozmawialiśmy i uznaliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie - napisał Szkolnikowski.

Borek z Węgrzynem stanęli na wysokości zadania, ale niesmak po odsunięciu Szpakowskiego pozostał. W jego obronie stanęło wiele znanych osób - m.in. Szymon Majewski, Stefan Szczepłek i... Małgorzata Rozenek-Majdan.

Żona Majdana atakuje

Głos w sprawie odsunięcia Szpakowskiego zabrała także Małgorzata Rozenek-Majdan, żona Radosława, byłego bramkarza reprezentacji Polski. Legendarny komentator relacjonował mecze z jego udziałem, o czym celebrytka wspomniała w swojej relacji na Instagramie. Nie ukrywa, że głos Szpakowskiego towarzyszył ludziom z jej pokolenia w trakcie najważniejszych wydarzeń.

To była bardzo zła decyzja. To straszne zachowanie, nie powinno się takim ludziom odbierać takich meczów, zwłaszcza, że przez wiele lat tworzył niesamowity klimat. Uważam, że to strasznie smutna historia. Szkoda, że nie mógł być z fanami. To błąd, że przekreśla się jego dorobek i robi się to w tak mało elegancki sposób - powiedziała.

Finał Euro 2020 (turniej zorganizowany w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa) dostarczył ogromnych emocji. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się Włosi, którzy wygrali serię "jedenastek" 3:2.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić