JA| 

Kim był ojciec Pudziana? Zaskakujące wyznanie

36

Dzieci często idą w ślady rodziców i nie inaczej było w przypadku Mariusza Pudzianowskiego. Sportowiec podziękował swojemu ojcu i określił go mianem "superbohatera".

Kim był ojciec Pudziana? Zaskakujące wyznanie
Wzruszające Mariusza Pudzianowskiego o tacie. Miał świetny wzór do naśladowania (Instagram, Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest perfekcjonistą i dzięki temu w sporcie osiąga duże sukcesy, na każdy z nich bardzo mocno pracował. Najpierw zdominował strongmenów, a potem w MMA przeszedł drogę od freaka do cenionego wojownika.

Wielkich sukcesów Mariusza Pudzianowskiego nie byłoby bez jego taty, który zaszczepił mu miłość do sportu. Wojciech Pudzianowski najpierw był sztangistą, a potem trenerem od sportów siłowych.

Pudzianowski systematycznie wrzuca posty na media społecznościowe, jednak bardzo rzadko opowiada o swojej rodzinie. Ceni sobie ich prywatność, o którą jest bardzo trudno. Postanowił zrobić wyjątek i napisać wzruszające słowa o swoim tacie, dzięki któremu doszedł na sam szczyt.

Mój tata - pierwszy bohater swojego syna. Niektórzy ludzie nie wierzą w superbohaterów, ale oni nigdy nie poznali mojego taty. Życzę mu zdrowia, szczęścia oraz wytrwałości. Dziękuję, że mogę podążać za Twoim przykładem - napisał Pudzianowski.

Pudzianowski - wojownik nie kończy kariery

Mariusz Pudzianowski ma 43 lata na karku, jednak nadal nie powiedział ostatniego słowa w MMA. Sportowiec zapowiedział, że w grudniu stoczy kolejny pojedynek dla KSW. Były mistrz świata strongmanów ostatni raz w klatce był widziany w listopadzie ubiegłego roku.

Zobacz także: Żużel. Norbert Krakowiak mówi, czy jego telefon zaczął dzwonić jak szalony
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić