Co za fotka Anny Lewandowskiej! Ona lata

15

Trenerka od początku stycznia organizowała kolejne wyzwanie dla swoich obserwatorów. Co należało robić? Oczywiście ćwiczyć! Ostatni dzień miesiąca, to ostatni dzień challenge'u. Anna Lewandowska zakończyła kolejne przedsięwzięcie.

Co za fotka Anny Lewandowskiej! Ona lata
Anna Lewandowska (Instagram @annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska poświęca czas na rodzinę oraz swoją pracę. Na Instagramie dzieli się przepisami, ćwiczeniami, a także wyzwaniami. Najczęściej dotyczą one kalendarzowego miesiąca, choć bywają też dłuższe akcje. Co to ma na celu? Oczywiście walkę o lepszą formę. Wiele internautów bierze w tym udział.

Sama trenerka bardzo się cieszy metamorfozami, które otrzymuje od uczestników. Teraz kończy się pierwsze wyzwanie, które zorganizowała w tym roku. Z tej okazji zamieściła na Instagramie fotkę, na której pokazuje swoją radość. Jest ona o tyle niesamowita, że żona Roberta Lewandowskiego została uchwycona... w powietrzu.

To był wspaniały miesiąc, podczas którego mogłam obserwować Wasze zaangażowanie i determinację. I kolejny raz.. pękam z dumy! - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anna i Robert Lewandowscy mają dużo powodów do uśmiechu. Pierwszy miesiąc nowego roku dał im sporo radości. Spędzili razem czas w domu razem z córeczkami, Klarą i Laurą. Pokazali internautom, jak razem tańczą. Robert Lewandowski odpowiadał też na pytania na profilu żony.

W sporcie też działo się dobrze. W Bundeslidze piłkarz nie przestaje strzelać. Jego Bayern Monachium miał tylko potknięcie w Pucharze Niemiec i odpadł z rozgrywek, ale w Bundeslidze radzi sobie nadal bardzo dobrze, ma siedem punktów nad drugim RB Lipsk.

Zobacz także: Siatkówka. Krzysztof Rejno: Każdy chce pokonać wielką ZAKSĘ
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić