Co za pomyłka! Kolarze nie wiedzieli, co się dzieje. Kuriozalna sytuacja

8

Do zaskakujących scen doszło w trakcie drugiego etapu wyścigu dookoła Katalonii. Trójka kolarzy straciła kontakt z peletonem, gdy zawodnicy... pomylili trasę. Aby na nią powrócić, musieli wykazać się umiejętnościami wykraczającymi daleko poza ich dyscyplinę.

Co za pomyłka! Kolarze nie wiedzieli, co się dzieje. Kuriozalna sytuacja
Pomyłka kolarzy na wyścigu Dookoła Katalonii (Twitter)

Trwa wyścig dookoła Katalonii. We wtorek, 22 marca, odbył się drugi etap rywalizacji. Zawodnicy mieli do pokonania mierzącą 202 km trasę z L'Escali do Perpignan.

Na 35 km przed metą doszło do niecodziennego zdarzenia. Kiedy zawodnicy wjechali na drogę ekspresową, gdzie trzech kolarzy pojechało... pod prąd! W tym gronie znalazł się reprezentujący Polskę Cesare Benedetti oraz posiadający polskie korzenie Joe Dombrowski.

Niedługo później zaczęły się problemy. Aby wrócić na właściwą trasę, kolarze musieli przedostać się na sąsiednią jezdnię przez wysoką betonową barierę. Zobaczcie sami!

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zadanie wcale było to proste. Zajęło to zawodnikom kilkanaście sekund. Jednocześnie sprawiło, że ich strata do rywali znacząco wzrosła. Miało to oczywiście przełożenie na końcowy wynik.

Zaskoczeni byli nie tylko sami kolarze. Komentujący ten etap w Eurosporcie Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski również byli zdezorientowani niecodzienną sytuacją. Wszystko uchwyciły kamery telewizyjne.

Zobacz także: "Szalona". Wideo z trenerką mistrza olimpijskiego robi furorę w sieci
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić